"W zielonych oczach wiedźmy" - Maria Bucardi

Tę książkę otrzymasz w prezencie 🎁 link i szczegóły w opisie. ❤️ Druga księga powieści pt. "Mroczne Góry". Format A4 - tym razem aż 137 stron (czyli prawie 300 stron w małym formacie). Dalsze losy Mariam Salise. W pierwszej części: Mariam wychowuje się w klasztorze karmelitanek Sesex. Burzliwie spędza w nim swoje ostatnie godziny, poznając tajemniczego nieznajomego na trakcie do Vieux, od którego otrzymuje sekretny klucz do wszystkich drzwi w królestwie.

 1. nr katalogowy: W zielonych oczach wiedźmy
 2. jednostka miary: szt.
 3. status produktu: dostępny na życzenie
 4. stan produktu: nowy

26,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis "W zielonych oczach wiedźmy" - Maria Bucardi

 

 

Dostępność: PREZENT 🎁 ta książka jest dla Ciebie dostępna bezpłatnie!!!

Tę książkę otrzymasz w prezencie przy dostępie miedzianym za 33 zł, srebrnym za 111 zł lub złotym za 1.111 zł ( każdy pakiet obejmuje kilkaset (!) moich wykładów, filmy, audio, książki i wszystkie inne moje publikacje, przesłania, wskazówki) - tutaj zobaczysz szczegóły i zamówisz dostęp link: https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/


Prezent dla moich Ukochanych Fanów. Dyskretnie i z pełną gwarancją.

Moc cudowności Twoja Maria Bucardi

 

 

Druga księga powieści pt. "Mroczne Góry".

Format A4 - tym razem aż 137 stron

(czyli prawie 300 stron w małym formacie).

Dalsze losy Mariam Salise. W pierwszej części: Mariam wychowuje się w klasztorze karmelitanek Sesex. Burzliwie spędza w nim swoje ostatnie godziny, poznając tajemniczego nieznajomego na trakcie do Vieux, od którego otrzymuje sekretny klucz do wszystkich drzwi w królestwie. Po powrocie na rodzinną wieś, zostaje oskarżona o czary i trafia do Sarons, gdzie ma zostać osądzoną. To jedyne wspomnienia, które wyjawia swojej przyjaciółce Gariel, gdy uciekając przed królem, za namową Alchemika z Trons chroni się w Mrocznych Górach. W tej księdze same niespodzianki :-)

Zobacz zwiastun ...

 

Zerknij do książki

Zobacz jak wygląda książka, która otrzymasz, naciśnij obrazek poniżej, by przeczytać fragment jako PDF

 

"Mroczne Góry" - obie księgi powstały w wyniku fascynacji i zawierają w sobie energię spełnienia, szczęścia i miłości, którą autorka odczuwała w czasie pisania tej książki.

 

 


Szczegóły zamówienia:

Kupujesz tutaj książkę

"W zielonych oczach wiedźmy"

autor: Maria Bucardi

ilość stron 137 - format A4

elektroniczną ebook - możliwy wydruk na każdej drukarce

wysyłką na Twój adres emailBlog z fragmentami książki


link: http://mroczne-gory.blogspot.pl


Dołącz do Fanów na Facebook


Parametry techniczne

dostępna bezpłatnie dla Członków Wspólnoty Dla Naszej Matki Ziemi 0

Opinie o produkcie "W zielonych oczach wiedźmy" - Maria Bucardi

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 2 + 7*
13.08.2017 14:04, ocena: bardzo dobra,
Nic tak nie oddaje treści tej powieści, jak Twój głos Kochana Mario. Ponieważ, ja podczas Twojego czytania , oglądam film fabularny w kolorze, z dźwiękiem stereo. Tak jak na reklamie , którą podałaś na facebooku. Dopiero pod koniec, gdy wszystko ucichło, zorientowałam się że oglądałam film. Mario jesteś Przecudowną Archanieską Pięknością. A c.d. nastąpi, bo bez Mariam , jest luka w życiu.
06.03.2017 18:27, ocena: bardzo dobra,
Przez całe życie szukałam książki tego typu-pełnej magii,tajemnicy i zagadki. Bardzo się cieszę, że powstała druga część pierwszej części ,,Mrocznych Gór”. Poza tym, pragnę dodać, że książka ta jest napisana tak przyjmnym i ciepłym i bajowym językiem , nie ma takiej drugiej na świecie. Ma coś w sobie z dawnych pozytywnych dziejów. Czytając ją przenosimy się do innego świata. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
06.03.2017 16:37, ocena: bardzo dobra,
Miejsce w czasie i przestrzeni, gdzie odnalazłam siebie po drugiej stronie lustra. Dotknęłam istoty tajemnicy duszy i niedostępności natury. Słowa Marii Bucardi tańczą w korowodzie materializującej się fantazji, tworząc magnetyczne obrazy. Powieść przekazuje czytelnikowi treść, która oddaje sens jego poszukiwań. Mocą swoich nieziemskich właściwości dla każdego czytelnika stanowi źródło osobistych impresji.
05.03.2017 00:41, ocena: bardzo dobra,
Książka wciągająca, opisy piękne, po prostu odbiera się ją wszystkimi zmysłami. Czekam na kolejne części historii pięknej Mariam:) I.
10.02.2017 14:31, ocena: bardzo dobra,
Kochana Mario zakupiłam z Pani sklepiku dwie ostatnie książki do mojej kolekcji pt. Kurs Magii IV oraz Rytuały miłosne - najlepsze zaklęcia uroki i czary miłosne. Jestem wdzięczna, że dane mi jest posiadać wszystkie Pani książki. Codziennie je studiuję oraz czerpię optymistyczną energię z tego dobrego, z tego co Pani przekazuje innym istotom na tej planecie. Dziękuję za bogatą wiedzę oraz pozytywną energię, która w nich jest
06.10.2016 14:50, ocena: bardzo dobra,
Dziękuję Kochana Mario. To wspaniała niespodzianka na jesienny zimny wieczór. Każdego dnia pracuję z Pani książkami i oglądam Pani słuchowiska. Dziękuję, że Pani jest. L.
26.08.2016 21:16, ocena: bardzo dobra,
Droga Mario, Lubię czytać takie książki,bardzo mi się podobała. Pozdrawiam cieplutko!!!! A.
19.08.2016 19:48, ocena: bardzo dobra,
Najdrozsza Mario, dalej czytam Twoja ksiazke... Jest fascynujaca - polykam ja hahaha Czytajac, mysle sobie co bedzie dalej, co bedzie dalej - w trakcie juz sie niecierpliwie hahaha Jestes Cudowna pisarka - zobaczyc, to jedno, ale umiec ubrac to w slowa, to juz jest Kunszt!!! Buziaczki J.
17.08.2016 17:32, ocena: bardzo dobra,
Droga i Kochana Mario, Bardzo,bardzo dziękuję za książkę. Ja już wiem, że mi się spodoba. Mi sie podoba wszystko, co pochodzi od Ciebie. Jest bowiem idealne w całym tego słowa znaczeniu. Styl jest tak obrazowy, że widzę po prostu te zdarzenia duszą , jak projekcja filmu. G.
15.08.2016 19:30, ocena: bardzo dobra,
Dziękuję Droga Mario za piękny prezent. Twoją pierwszą ksiązke juz kupilam wczesniej I tak mnie ona pochlonela ze liczylam szybko na druga, trzecia, dziesiata. Prosze Cie rzuc to wszystko I zacznij pisac takie opowiadania. Wiem glupstwa opowiadam Bo bylo by to ze strata dla innych. No coz taka jest cena bycia wspanialym Droga Mario Click Me! Masz talent ogromny. Z wyrazami szacunku Agata
14.08.2016 19:16, ocena: bardzo dobra,
Książka „W zielonych oczach wiedzmy” – wspaniała! Jestem nia zachwycona. Wielką stratą dla nas byloby, gdybys nie dala sie namowic na jej wydanie…Jest mi niezmiernie milo, ze dostapilam zaszczytu jej przeczytania! Calym sercem Twoja… E.

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 4459