Lenormand - Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

Przepowiednia przyszlosci u Marii Bucardi z kart Lenormand - co wydarzy sie w Twoim zyciu w kolejnych 3 miesiacach - dotyczy kazdej sfery zycia; milosc, finanse, praca ... Przy tej przepowiedni mozna zadac do 2 pytan dodatkowych bezplatnie a kazde nastepne pytanie - 23 zl za 1 pytanie.

 1. nr katalogowy: 3_miesiace
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

1 100,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Lenormand - Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

 

Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...

..Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi..... Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi
 Przepowiednia przyszlosci u Marii Bucardi - co wydarzy sie w Twoim zyciu w kolejnych 3 miesiacach
- dotyczy kazdej sfery zycia; milosc, finanse, praca ...

Rozklad z kart Lenormand

 


Rytualy u Marii Bucardi


Nazywam się Maria Bucardi. Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ...

Ta przepowiednie wykonuje dla Ciebie osobiscieRytualy u Marii Bucardi


Co obejmuje ta wrozba

- doglebne spojrzenie w Twoje aktualne zycie oraz w Twoja przyszlosc na kolejne 3 miesiace z uwzgledenieniem kazdej sfery zycia

- otrzymasz pisemna przepowiednie, ktora zawiera opis Twojej przyszlosci, rady anielskie, Twoj aktualny Kamien Mocy, przeslanie sily opiekunczej, odpowiedzi na Twoje pytania.

- Otrzymasz takze dokladne wskazowki i rady a jesli interesujesz sie tarotem - w przepowiedni ujete sa takze karty, ktore byly odpowiedzia na dana sytuacje lub pytanie i mozesz dodatkowo zglebic Twoja wiedze w tej dziedzinie.

Rytualy u Marii Bucardi

Moja praca energetyczno-magiczna bazuje na kontakcie z Silami anielskimi Swiatla. Do kazdej przepowiedni przygotowuje moj gabinet i moja osobe - oczyszczanie, energetyzowanie by uzyskac czyste i idealne odpowiedzi Sil Wyzszych. W mojej pracy nie ma pospiechu czy zaklocen, gdyz wiem, ze to ogromna odpowiedzialnosc by w pelni przekazac przeslania, ktore posluza Ci za rady i wskazowki na dalszej drodze.

Rytualy u Marii Bucardi

Ta przepowiednia jest 100 % przekazem Sily Wyzszej, jesli pragniesz mojej rady osobistej - zamow analize w kategorii - Termin u Marii Bucardi.

Tutaj uzyskasz przeslania anielskie i zapisy z Ksiegi zycia - nie mam zadnego wplywu na to, co jest zapisane w Twojej przyszlosci, wiedz jednak, ze znajac Twoja przyszlosc, zawsze mozesz na nia wplynac poprzez mysli, dzialania czy prace magiczne by ja zmienic, jesli to, co zapisane Ci nie odpowiada i nie chcesz by to sie wydarzylo.

Przepowiednia ukazuje co sie wydarzy, jesli nic nie zmienisz.


Wyjaśnienia po otrzymaniu wróżbyJeśli po otrzymaniu wróżby cokolwiek będzie niejasne lub nasuną się wątpliwości, wyjasnienia te otrzymasz BEZPŁATNIE.

Rytualy u Marii Bucardi

Kiedy warto zamowic przepowiednie przyszlosci:

Pragniesz poznać Twoją przyszłość?

Co wydarzy sie w kolejnych 3 miesiacach?

Stoisz przed trudnym życiowym wyborem i szukasz wskazówki?

Czy znajdziesz miłość?

Czy Twój partner jest z Tobą szczery?

Jaki zawód wybrać?

Czy otworzyć własną działalność  gospodarczą?

Czy to ta prawdziwa miłość? Na co uważać?

Czy uda Ci się zrealizować marzenia i plany?

Jak ułoży się Twój obecny związek?

Co czeka Cię w życiu zawodowym?

możesz zadać każde pytanie ...

Rytualy u Marii Bucardi

Ile pytan mozesz zadac

Mozesz zadac tyle pytan, ile tylko chcesz. 2 pierwsze sa bezplatne.
Kazde kolejne - wymiana to 23 zl za 1 pytanie.


Rytualy u Marii Bucardi

Jakie dane sa mi potrzebne

Prosze o dokladna date urodzenia, miejsce urodzenia, imie i nazwisko - takze nazwisko panienskie. Mile widziane zdjecie. Jesli pytasz o inne osoby - prosze o te same dane. Mozesz dokladnie opisac Twoja sytuacje.


Co warto wiedziec

Zanim zamowisz wrozbe zerknij na moje strony, do moich filmow - wowczas odczujesz czy jestem dla Ciebie ta wlasciwa osoba czy cos Cie do mnie przyciaga.

Przepowiednie to dla mnie niezwykla odpowiedzialnosc i praca energetyczna. Zanim opisuje przekaz zawsze sprawdzam czy zadajac pytania krzyzowe otrzymuje ta sama informacje. Dopiero gdy jestem przekazu w 100% pewna - wchodzi on w sklad przepowiedni.

Pracuje w pozytywnym energetycznie miejscu, w moim gabinecie, oczyszczonym, pelnym pozytywnych wibracji, gdyz wiem, ze moje otoczenie ma wplyw na jasnowidzenie oraz jakos uzyskanych przekazow.

Nie pracuje na zadnych czatach ezoterycznych, nie pracuje przez telefon, gdyz wiem, ze przepowiadanie przyszlosci wymaga spokoju, skupienia i energii - tego nie mozna robic w pospiechu czy w towarzystwie telefonu komorkowego czy komputera.

Wszystkie przekazy uzyskuje w ciszy mojego gabinetu, zapisuje je w mojej magicznej ksiedze a potem przechodze do tzw. "biura" i przepisuje wszystko na czysto juz na komputer.

Jasnowidzenie to subtelna wibracja - ktora wymaga stanu tzw. Alfa - specyficznego opuszczenia wlasnego ciala i mysli i pozytywnych energii - nie mozna tego osiagnac w tworzystwie urzadzen elektrycznych.

Po kazdym moim kliencie oczyszczam moje cialo i gabinet by zachowac czystosc energetyczna.


Harmonogram, czyli jak całość wygląda
Rytualy u Marii Bucardi


Kolejnosc zdarzen:

1. Zakupienie przepowiedni tutaj przez strone.

2. W emailu z potwierdzeniem Twojego zamowienia otrzymasz dane do wplaty. Email jest wysylany automatycznie po zlozeniu zamowienia i moze zdarzyc sie tak, ze trafi do Twojej skrzynki SPAM - prosze sprawdz takze tam :-)

3. Teraz w zupelnym spokoju sprawdz wysokosc wymiany DODATKOWEJ - czyli ile pieniazkow nalezy wyslac do mnie za ta przepowiednie. W zaleznosci od sytuacji Sily Wyzsze wiedza czy wystarczy wymiana podana tutaj na stronie czy tez nalezy wyslac cos dodatkowo, gdyz moja praca bedzie wymagala jakichs szczegolnych dodatkowych dzialan - szczegoly znajdziesz tutaj na stronie - nacisnij

4. Jesli jest taka koniecznosc mozesz wyslac wymiane w ratach - prosze napisz do mnie wiadomosc - dlaczego planujesz platnosc ratalna - oraz jakie raty, jakiej wysokosci i kiedy planujesz wyslac do mnie. Otrzymasz wowczas moja akceptacje lub odmowe. Platnosc w ratach oznacza, ze przepowiednie otrzymasz dopiero po wplaceniu ostatniej raty.

5. Oplac wymiane przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykly przelew na konto - dane otrzymujesz w pierwszym emialu z potwierdzeniem zamowienia. Mozesz placic w dowolnej walucie wg kursu dnia. Kurs waluty przelicz tutaj  - http://www.money.pl/pieniadze/kalkulator/

6. Przesylasz dla mnie opis problemu i dane potrzebne do przepowiedni oraz Twoje pytania.

7. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do przepowiedni. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to moze potrwac od 3 do 15 dni zanim otrzymasz przepowiednie - w zaleznosci od ilosci zamowionych terminow i kompletu uzyskanych przekazow i odp. na Twoje pytania.

Po otrzymaniu przepowiedni mozesz dopytac o cos, jesli cos jest niejasne bezplatnie. Mozesz zadac takze zupelnie nowe pytania dodatkowe - 23 zl za 1 pytanie.


8. Jesli masz pytania, niepewnosci - prosze pytaj zanim zamowisz przepowiednie


Jesli masz ochote i czas, to mozsz sledzic mnie na biezaco na moim blogu czy na Facebook, to czesto poglebia kontakt i dziala niezwykle pozytywnie takze na prowadzone prace.

Rytualy u Marii Bucardi..


Rytualy u Marii BucardiDyskrecja - To, ze moja praca magiczna opiera sie na pelnej dyskrecji, ze zadna osoba trzecia nie ma dostepu do tych poufnych danych jest z pewnoscia dla Ciebie jasne i nie musze tego dwukrotnie podkreslac.

Rytualy u Marii Bucardi


Do wykonania przepowiedni uzywam mojego daru jasnowidzenia oraz kart tarota, kart anielskich, krysztalowej kuli i wahadelka


Przesylam moc swietlistej energii

Twoja Maria Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

Masz do mnie pytania w sprawie tej przepowiedni? Po prostu napisz.


Rytualy u Marii BucardiNajważniejsze jest zaufanie - zanim zamówisz wrozbe po prostu poczytaj opinie, zerknij na moje filmy by odczuć czy jestem dla Ciebie tą właściwą osobą i czy możesz mi zaufać.


Słuchaj Twojego wewnętrznego głosu.


To NIE jest przypadek, ze tutaj jestes ....Rytualy u Marii Bucardi. Rytualy u Marii Bucardi..Rytualy u Marii Bucardi. Rytualy u Marii Bucardi.. Rytualy u Marii Bucardi

 

 

 

Co warto o mnie wiedziećProwadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


Moje książki znajdziesz tutaj

Rytualy u Marii Bucardi
Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

Rytualy u Marii Bucardi

 

 

Ile osób już mi zaufało


 

Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - 34.125 osób

Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Opinie o produkcie Lenormand - Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 2*
21.01.2016 18:34, ocena: bardzo dobra,
Witaj Mario, u mnie jak na razie wszystko idzie do przodu zgodnie z Twoją przepowiednią.(...) na przełomie listopada i grudnia oraz w grudniu mieliśmy ze sobą kontakt, tak jak pisałaś w przepowiedni. Pozdrawiam Cię mocno, życząc dużo światła, radości, no i przede wszystkim, wraz ze zbliżającym się Imbolic - dla Ciebie spełnienia Twoich pragnień! M.
19.10.2015 17:30, ocena: bardzo dobra,
Dzień dobry, to moja pierwsza wróżba u Pani Marii Bucardi. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest jasne, opis teraźniejszości zgadza się co do joty, jakby Pani Maria była obok nas i widziała co dzieje się w naszym domu! To niesamowite! Cały proceder zamówienia, kontaktu bardzo mi odpowiada. Pozdrawiam Panią Marię i na pewno kolejna wróżba będzie znów u Pani. Edyta
06.10.2015 17:34, ocena: bardzo dobra,
Witaj Moja Kochana. I od razu chciałam Ci serdecznie podziękować za wszystko ! Za pomoc, za Twoje dogłębne sprawdzenie tematu o co tu chodzi … Dzięki Tobie wiedziałam co mnie czeka i mogłam wymyśleć jakiś plan. B.
04.10.2015 13:59, ocena: bardzo dobra,
Bardzo dziekuje za szczegolowa wrozbe. Bardzo mi Pani pomogla Pani Mario, jestem niezmiernie wdzieczna. Moge od razu napisac, ze to, co powiedziala Pani o aktualnej sytuacji zgadza sie w stu procentach, kazdy szczegol. pozdrawiam L.
27.09.2015 16:44, ocena: bardzo dobra,
Przepowiednia bardzo szczegolowa, idealnie oddaje aktualna sytuacje, na reszte czekam. Trafilam do Pani Marii przez kolezanke, jestem szczesliwa, ze tak sie stalo, jakosc przekroczyla moje oczekiwania. Na pewno kolejna wrozba tylko u Pani Marii. Pozdrawiam Edyta
23.09.2015 13:34, ocena: bardzo dobra,
jestem zachwycona wrozba. dziekuje i pozdrawiam agata
14.09.2015 21:36, ocena: bardzo dobra,
Muszę to jeszcze raz napisać, JESTEŚ NIESAMOWITA MARIO !NIESAMOWITA. Jak ja mogę się odwdzięczyć Tobie za wszystko ? Niesamowita kobieta, Anioł, mój kochany Anioł !A.
07.07.2015 20:48, ocena: bardzo dobra,
Pani Maria Bucardi jest pełna zaangażowania, widać, że to co robi - robi z pasją. polecam Grazyna
24.06.2015 16:50, ocena: bardzo dobra,
dzien dobry wrozba spelnila sie. Wszystkie wskazane przez Pania wydarzenia mialy miejsce. pozdrawiam i dziekuje Ilona
04.06.2015 23:36, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Mario, dziekuje za wrozbe i tak niesamowicie pieknie ujete przekazy. Wiele spraw stalo sie jasnych i dziekuje za spojrzenie takze na czas terazniejszy i przeszlosc. Ze ja dopiero w tym miesiacu znalazlam Pani strone! Pozdrawiam goraco ola
29.05.2015 18:18, ocena: dobra,
Wróżba spełniła się. dziękuję i pozdrawiam Kasia Lubin

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 4706