SIGIL miłości i szczęścia - Twój codzienny towarzysz

MAGICZNY SIGIL Miłości i szczęścia- przygotowany specjalnie dla Ciebie - magicznie dopasowany do Twojej osobistej sytuacji życiowej- poświęcony, namaszczony - 7 godzinne rytuały magiczne- naenergetyzowany specjalnie dla Ciebie- zabezpieczony pieczęciami magicznymi na okres transportu.

 1. nr katalogowy: 862405020
 2. waga produktu: 0.35 kg
 3. status produktu: dostępny od ręki
 4. stan produktu: nowy

39,50 zł

produkt niedostępny

dostawa od 16,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis SIGIL miłości i szczęścia - Twój codzienny towarzysz

Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...
Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...
Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...


Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...
MAGICZNY SIGIL


 

Miłości i szczęścia

 


- przygotowany specjalnie dla Ciebie

- magicznie dopasowany do Twojej osobistej sytuacji życiowej

- poświęcony, namaszczony - 7 godzinne rytuały magiczne

- naenergetyzowany specjalnie dla Ciebie

- zabezpieczony pieczęciami magicznymi na okres transportuuwaga: karty i runy mozesz kupic w innej kategorii. Zdjęcie zawiera przykładowy sigil. Każdy sigil jest jedyny i niepowtarzalny, wykonany specjalnie dla Ciebie.

Otrzymasz:

- Twój magiczny sigil miłości i szczęścia

- malutka runę miłości Gebo

Sigil, który dla Ciebie stworzę zawiera kod spełnienia i obfitości, który promieniuje świetlistą energią i spełni wszystkie Twoje życzenia, otoczy Cię szczęściem i Miłością.

Jeśli chcesz zrobić dla kogoś prezent to prześlij mi dane tej osoby: imię, nazwisko oraz opis sytuacji życiowej, która należy zmienić, polepszyć. Przygotuję wówczas sigil właśnie dla tej osoby. Jeśli nie otrzymam żadnych danych po zakończeniu aukcji przygotuję sigil dla osoby, która kupiła aukcję i której dane otrzymam od Allegro gdy aukcja się zakończy.


Co to jest SIGIL

Fragment mojej książki pt."Kurs magii IV" : Sygile (Sigile)


Drogi Adepcie Sytuki Magicznej, sygil (sigil) to specyficzny symbol, który używa się w celach magicznych. Austin Osman Spare, w swoim Kulcie Zos Kia, sugeruje używanie sigili samych w sobie, tzn. poza rytuałami. Jego technika, zwana dziś sigilizacją, stała się centralnym elementem magii chaosu i stąd przedostała się także do wielu innych odłamów zachodniej magii. Oczywiście Tworzenie sigili opiera się na Twojej Woli i bezgranicznej wierze w to, co robisz. Bez Woli i bez wiary nie ma sensu zajmować się tą techniką. Koniecznośc Woli i Wiary przenika przez wszystkie rytuały i techniki magii.

Drogi Adepcie Sztuki Magicznej w czwartym stopniu wtajemniczenia kursu magii poznasz technikę tworzenia tych najprostszych sigili wizualnych. W Twojej dalszej praktyce możesz stosować sigile alfabetyczne, runiczne, obrazkowe, fonetyczne, akustyczne, przestrzenne oraz wiele innych.

Jak tworzymy sigil?

Drogi Adepcie Sztuki Magicznej najprościej stworzyć sigil przy pomocy czystej kartki papieru i narzędzia piszącego. Przygotuj narzędzia, usiądź spokojnie, możesz wykonać magiczny krąg. Zrelaksuj się. Teraz napisz na kartce jedno zdanie w formie:
Np. Będę ...., Otrzymam ..., Wygram .... Zdanie powinno być krótkie i dobitne. W tworzeniu sigili nie ma miejsca na tzw. pobożne życzenia typu: Chciałbym ...., Moim marzeniem jest ... itp.


Uwaga:     pamiętaj by nie czynić zła. Nie tworzyć sigili negatywnych, gdyż odwrócą się przeciwko Tobie.

Kiedy napisałeś Twoje magiczne zdanie przez chwilę popatrz na nie a następnie wykreśl WSZYSTKIE litery, które się powtarzają.

Np.                 BĘDĘ BOGATY

Wykreślamy:             B Ę

Pozostają:             DOGATY


Teraz możesz zmienić kolejność liter tak by powstał wyraz, który NIE będzie Ci się z niczym kojarzył, ale za to będzie łatwy do zapamiętania, np.

GATODY

Ten wyraz możesz namalować na kartce tworząc obraz o dowolnych kształtach. Możesz zrobić z nim co tylko chcesz. Celem sigilu jest stworzenie obrazu, który uwolni podświadomość a dla świadomości będzie bezwartościowy.

Kiedy sigil jest gotowy należy go naładować energią. W tym celu wszystkie techniki są dozwolone. Możesz medytować z obrazem. Możesz wyobrażać sobie, osiągnięcie celu, np. gdy jesteś już bogaty i potem patrzeć na Twój sigil.

Drogi Adepcie Sztuki Magicznej, jeśli tworzysz sigil, który jest związany z jakąś inną osobą to dobrze jeśli go z tą osobą połączysz, np. owiniesz wokół sigila włos tej osoby. Możesz także wysłać sigil do tej osoby np. przez list.


Pytania do Marii BucardiTo NIE jest przypadek, że tutaj jesteś ...

 

Copyright 2007-2009 by Maria Bucardi


 


Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ... Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ... Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ... Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ... Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ... Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...

Opinie o produkcie SIGIL miłości i szczęścia - Twój codzienny towarzysz

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 7 + 9*
23.02.2010 21:18, ocena: bardzo dobra,
Cudowny!!!!
12.01.2010 21:41, ocena: bardzo dobra,
Kupiłam bardziej z ciekawości ale mogę napisać z czystym sumieniem że czuję jakieś oddziaływanie wiem że mi pomoże wierzę w to :) Poza tym ten zapach :)))) Tak jak poprzedniczka gorąco polecam.
09.01.2010 17:10, ocena: bardzo dobra,
Kupiłam SIGIL od Pani Marii i muszę przyznać,ze spełnia moje oczekiwania.Chroni mnie.Wiem i czuje to...Jest przepełniony pozytywną energią i miłością.Zajął ważne miejsce na wykonanym przez mnie ołtarzyku. Polecam zakup sigila!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Do wszystkich krajów - 16,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 4689