Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi 30 stycznia 2014 księżyc w nowiu - nowy początek

Rytuał nowego początku. Jeśli czujesz, że to, co robisz to nie jest ta właściwa droga, Archanioł Zadkiel pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia. Jeśli czujesz ciężar na sercu, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co - to ten rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc ograniczona!

 1. nr katalogowy: Archaniol_Zadkiel
 2. status produktu: dostępny od ręki
 3. stan produktu: nowy

150,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi 30 stycznia 2014 księżyc w nowiu - nowy początek

niestety juz brak wolnych miejsc :-(

Chcesz zamówić ten rytuał przez email u Marii Bucardi - naciśnij by wysłać list TUTAJ

Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...Rytuał magii anielskiej Archanioła Zadkiela wspólny z Marią Bucardi

 

 • jeśli czujesz, że to, co robisz - to nie jest ta właściwa droga, Archanioł Zadkiel pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe, odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia.


 • by uwolnić się od starych blokad i więzów, które hamują Cię w drodze do szcześcia. Usunięcie więzów które nie pozwalaja Ci w pełni cieszyć się życiem.


 • by dokonać pozytywnej zmiany w Twoim otoczeniu i z pomocą anielską otworzyć nową drogę i nowe możliwości


 • jeśli czujesz, że coś Cię blokuje, coś Ci nie odpowiada, nie chcesz żyć tak, jak do tej pory a nie wiesz jak to zmienić, jak aktywować nowe drogi i dobre energie.


 • jeśli wegetujesz w nieodpowiednim związku z nieodpowiednią osobą i czujesz brak spełnienia w miłości Zadkiel pomoże to zmienić.


 • jeśli pracujesz w zawodzie, który Ci nie odpowiada i każdy dzień jest męczarnią i brakiem satysfakcji Archanioł fioletowego promienia przyjdzie Ci z pomocą.


 • jeśli czujesz ciężar na sercu i brak szczęścia, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co, chcesz to zmienić - to ten rytuał jest dla Ciebie.


  Jeśli pragniesz by Anioły zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować ich pomoc tym rytuałem.


   Dlaczego 30 lutego 2014 o godzinie 22:00


Archanioł Zadkiel wskazał tą a nie inną datę rytuału. Jest to nów księżyca, czyli nowy początek! W styczniu mamy nów księżyca aż 2 razy!!! To niezwykły miesiąc i takie energie zdarzają sie niezwykle rzadko. Godzina 22:00 czasu polskiego. Rytuał ten może być wykonany tylko wspólnie ze mną o tej godzienie, tego dnia, jeśli nie możesz w tym dniu połączyć się ze mną, nie zamawiaj rytuału.


Dla kogo jest ten rytuał

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, osoby niepełnoletnie tylko za pisemną zgodą opiekuna, jeśli wierzysz w Anioły i pragniesz dokonać zmian w Twoim życiu


Harmonogram zdarzeń

  • zamów rytuał tutaj przez stronę lub emailem


  • ustal wymianę dodatkową, zależną od Twojej sytuacji wg metody karteczek opisanej tutaj na mojej stronie (naciśnij). Więcej na ten temat poniżej.


  • wyślij do mnie Twoje imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, zdjęcie, opis sytuacji aktualnej, która pragniesz zmienić - Twoje życzenia, czyli czego oczekujesz od rytuału, co pragniesz przyciągnąć a co usunąć. Jeśli nie masz szczególnych życzeń, to wyślij tylko Twoje dane - aktywując pomoc Archanioła Zadkiela poproszę go o wskazanie Ci odpowiedniej drogi.


   kontakt do mnie znajdziesz tutaj - lub napisz na email


   [email protected](usun caly nawias)gmail.com


  • wyślij wymianę/cenę na moje konto, które otrzymasz w emailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia. Można dokonać wpłaty poprzez przelew, pocztę polską, Western Union czy PayPal czy Płacę z Allegro


  • otrzymasz potwierdzenie, rezerwację miejsca i 7 dni przed rytuałem wskazówki emailem co należy robić w czasie naszego wspólnego spotkania.


  • termin rytuału - wykonujesz moje wskazówki a ja kieruję energię, nawiązuję kontakt z Archaniołem Zadkielem i przyciagam dla Ciebie upragnione zmiany i jego pomoc. Rytuał trwa około 30-60 minut. Ten czas należy sobie zarezerwować. Twoje zadania są bardzo proste i zajmują około 5-10 min. W pozostałym czasie po prostu spokojnie czekasz na przesłania, energie, odczuwasz i możesz zapisywać Twoje przeżycia.


  • podsumowanie rytuału otrzymasz do 7 dni po jego zakończeniu pisemnie przez email wraz z przesłaniem anielskim i wskazówkami, które otrzymam dla Ciebie od Archanioła Zadkiela w czasie rytuału. • Dodatkowe informacje

  • do wykonania rytuału razem ze mną potrzebujesz: fioletowy obrusik, to może być kawałek fioletowego materiału, białą lub fioletową świece, może być świeca z naturalnego wosku i tasiemka do jej obwiązania, także fioletowa. Możesz dodatkowo zgromadzić inne fioletowe drobiazgi lub zioła, które kojarzą Ci się z Archaniołem Zadkielem. Biała kartka papieru. Fioletowy pisak lub długopis. Kawałek fioletowego materiału do owinięcia kartki, kawałek fioletowej tasiemki do zwiazania.


  • wskazane dodatki to: lawenda, olejek z lawendy, ametysty  Wymiana, czyli ile kosztuje
  udział w tym rytuale


  Kazdy z nas jest inny. Inne sa warunki w ktorych zyjemy, nasz charakter, wychowanie, wyglad i wzorce. Kazdy czlowiek jest indywidualny, nie ma dwoch takich samych ludzi. W pracach energetycznych, magicznych nie ma takiej samej sytuacji, kazda jest inna i niepowtarzalna. Dlatego od samego poczatku mojej pracy z Wami nie istnialo cos takiego, jak cennik! Kazde ustalenie ceny z gory byloby sztuczne i w jakims stopniu niesprawiedliwe czy bledne. Wymiana magiczna to suma pieniazkow, ktora wysylasz do mnie w zamian za moja energie i czas, ktory poswiecam by Ci pomoc. Wymiana jest konieczna by dana praca mogla przyniesc oczekiwany efekt i by zachowac tzw. rownowage w dawaniu i braniu, czyli boskie prawo Natury. Powyżej zawarta jest wymiana minimalna 150 zł, do niej należy ustalić wymianę dodatkową. To Twój Anioł Stróż, siła wyższa wskaże Ci czy jest ona konieczna czy też nie. Zapraszam tutaj do mojego artykułu na blogu jak ustalić wymianę dodatkową -

  http://bucardimaria.com/2014/05/20/wymiana-magiczna-czyli-cena-i-oplaty-u-marii-bucardi-metoda-karteczek-i-odpowiedzi-anielskich/


   

  Przesylam moc swietlistej energii


  Twoja Maria BucardiMasz do mnie pytania w sprawie tego rytuału?
Po prostu napisz.
Najważniejsze jest zaufanie - zanim zamówisz rytuał po prostu poczytaj opinie, zerknij na moje filmy by odczuć czy jestem dla Ciebie tą właściwą osobą i czy możesz mi zaufać.


Słuchaj Twojego wewnętrznego głosu.To NIE jest przypadek, ze tutaj jestes ...


 

Materiały które wykorzystam w naszym wspólnym rytuale

 

 

Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi Rytuał Archanioła Zadkiela z Marię Bucardi

 

Rytuał Archanioła Zadkiela z Marię Bucardi Rytuał Archanioła Zadkiela z Marię bUcardi Rytuał Archanioła Zadkiela z Marię Bucardi

 

Ten rytuał należy do tzw. rytuałów wspólnych, gdzie podczas 1 sesji magicznej w kolejności przekazuję siłom wyższym życzenia wielu osób, które biorą udział w tym samym rytuale w tym samym czasie, wskazówki anielskie otrzymuję dla każdej osoby indywidualnie, energie aktywuję także indywidualnie, ale całość następuje w jednym czasie dla wszystkich uczestników.

 

Jeśli interesuje Cię rytuał tylko dla Ciebie tzw. sesje indywidualne, proszę o kontakt przez email lub wybranie inne go rytuału

 


 

 

Zapraszam takze na moje profile tutaj:Copyright 2007-2018 by Maria Bucardi - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.


Opinie o produkcie Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi 30 stycznia 2014 księżyc w nowiu - nowy początek

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 9 + 1*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 6156