FINANSE - 30 dniowy - Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty - obfitości duchowej i materialnej, pieniężnej

Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie aktywacji przypływu, dobrobytu, bogactwa materialnego i duchowego, by otrzymać dobra materialne, duchowe, szczęście i spełnienie w dziedzinie materialnej, która jest nam potrzebna tutaj na Ziemi by się rozwijać i realizować

 1. nr katalogowy: rytuał anielski
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

3 411,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis FINANSE - 30 dniowy - Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty - obfitości duchowej i materialnej, pieniężnej

..Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi..... Rytualy u Marii Bucardi

 

30 dniowy - Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty - obfitości duchowej i materialnej, pieniężnej


 • Rytuał trwa pełne 30 dni, jedna sesja anielska dziennie by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. W bardzo wyjątkowych sytuacjach może być wysłana w ratach wg indywidualnych ustaleń, wówczas rytuał dzielony jest na etapy, działa wolniej, ale równie skutecznie.

   

  Pomoc Anioła Fortunaty

   

   

  • by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie aktywacji przypływu, dobrobytu, bogactwa materialnego i duchowego

  • by otrzymać dobra materialne, duchowe

  • szczęście i spełnienie w dziedzinie materialnej, która jest nam potrzebna tutaj na Ziemi by się rozwijać i realizować

  • może przynieść niespodziewane wygrane oraz uzyskanie pieniędzy np. kredytu, pożyczki, nagrody, darowizny


 

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii BucardiRytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi

 

 

 • Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne by je przywołać i aktywować ich pomoc.

 • Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

Rytualy anielskie Marii Bucardi

Harmonogram

 

Po zamówieniu rytuału proszę o wysłanie wymiany na konto podane w emailu potwierdzającym. Następnie proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić przy pomocy tego rytuału, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której jest rytuał: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli rytuał jest dla związku, to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

 

Gdy otrzymam wymianę, informuję Cie o tym przez email z podziekowaniem, następnie analizuję Twój list, wyznaczam termin pracy energetycznej by zacząć sesje, informuję Cię o tym przez email. Jeśli termin Ci nie odpowiada, to umówimy się na inny. Przed rytuałem otrzymujesz wskazówki by się przygotować, potrzebujesz 30 minut czasu by je wykonać- tylko 1 raz przed pierwszą sesją. Sesje trwają 30 dni, w tym czasie możesz dodatkowo pracować wg moich wskazówek, ale nie musisz tego robić, gdyż całość prac wykonuje samodzielnie. Warto palić świecę w intencji Archanioła i Twojej sprawy a także prosić o pomoc w formie modlitwy.

 

W czasie trwania prac proszę o raporty przez email, czyli taki mały dzienniczek w którym opisujesz mi Twoje spostrzeżenia, jak się czujesz w czasie rytuału, co wyjątkowego się zdarzyło, niespodzianki w ciągu dnia. Zwróć uwagę na każdy drobiazg, gdyż energie anielskie objawiają się subtelnie, np. znalezione monetki, miłe spotkania, sympatyczne osoby. Raporciki możesz wysłać do mnie zbiorczo co kilka dni lub codziennie. W temacie listu proszę zawsze wpisz: raport rytuał anielski.

 

Po wykonaniu sesji kontaktuję się z Tobą i wysyłam podsumowanie przez email z analizą końcową.

 

Ważne: istnieją sytuacje w których będę musiała odmówić Ci pomocy, jeśli coś takiego by się stało, to naturalnie całą wysłaną wymianę zwracam na Twoje konto od razu, gdy w analizie początkowej zauważę, że nie jestem w stanie Ci pomóc. Informuję Cię o wszystkim przez email.

 

Wymiana, czyli cena rytuału obejmuje całość prac i materiałów za 30 dni, analizę początkową, końcowe podsumowanie. Nie pobieram żadnych innych opłat.

 

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - prosze zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić ...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

 

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powienieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczych mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

 

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanascie - minimum 10 do 30 sztuk - bialych malych karteczek (wszystkie wygladaja tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzal i zapal biala swiece. Nastepnie zamknij oczy i przywolaj w myslach sily Swiatla, pomysl o sloncu, jego cieple, wietrze, zywiolach - to sa sily Swiatla. Teraz popros wlasnymi slowami o wskazowki jakie kwoty napisac na kartce. Na kazdej kartce napisz inna kwote, ktora przyjdzie Ci na mysl i ktora jestes w stanie i chcesz ofiarowac w ramach wymiany dodatkowej za ten rytual. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwote a na kartce drugiej zupelnie inna kwote i tak wypelniasz roznymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobic z tymi trzeba pustymi karteczkami?


Na pierwszej pustej kartce piszesz - “zle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj pozniej w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niz te napisane”. Jesli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to nalezy wyrzucic wszystkie kartki i stworzyc calosc na nowo z innymi kwotami. Jesli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytac nieco inaczej.

Teraz kladziesz kartki tak, by nie widziec napisow. Znow przywolujesz zywioly, sily Natury, Swiatla i prosisz o wskazowke i pomoc i podanie kwoty wymiany. Mozesz uzyc slow “ O sily Swiatla prosze podajcie mi wysokosc wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponowac Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, mozesz takze zapytac inaczej, wlasnymi slowami. Teraz jedna reka tzw. bioraca: osoby praworeczne - lewa a leworeczne - losuja prawa. Mieszasz kartki przy zamknietych oczach i losujesz 1 z nich. Czesto czuc ta kartke tak, jakby byly cieplejsza niz inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.


 

Rytualy anielskie Marii Bucardi

 

 

 

 • Co warto o mnie wiedzieć  Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

  "Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

  "Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

  "Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

   

  Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

  Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

  Rytualy u Marii Bucardi

  Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

  Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

  Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

  a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

  BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


  Moje książki znajdziesz tutaj

  Rytualy u Marii Bucardi
  Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

  Rytualy u Marii Bucardi

   

  Ile osób już mi zaufało


   

  Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

  Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

  Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

  Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - 34.125 osób

  Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

  Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

  Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

  Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

  Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


  Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Opinie o produkcie FINANSE - 30 dniowy - Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty - obfitości duchowej i materialnej, pieniężnej

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 3 + 7*
29.05.2018 17:02, ocena: bardzo dobra,
Rytuał wspaniały! Energie są odczuwalne już od początku. Mam mnóstwo chęci i energii do pracy i coraz więcej pieniędzy. Dziękuję Kochana Mario! Monika
09.08.2017 16:35, ocena: bardzo dobra,
Cudowny Rytual, czuje sie wspaniale energia dziala niesamowicie, tak, jak ktos napisal poprzednio - czuje - ze worek dobrobytu sie otworzyl! Pozdrawiam anna
15.02.2017 17:58, ocena: bardzo dobra,
Dziekuje Mario za pomoc, sesje przynosza to, czego pragne, codziennie mam wiecej klientow, kupuja wiecej, jakby sie jakis worek dobrobytu otworzyl :-) Oby nie zapeszyc. dziekuje, ze jestes ze mna! buziaki
25.11.2016 21:00, ocena: bardzo dobra,
Rytuał skuteczny, przyniósł oczekiwany rezultat. dziękuje Katarzyna
06.05.2016 15:49, ocena: bardzo dobra,
Rytuał cudowny, zarobki wzrosły, wszystko poszło do przodu i idzie dalej. Wielka moc.
08.08.2015 22:38, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Mario Bucardi, pani pomoc uwazam za bezcenna. dziekuje ze bylo mi dane pania odnalezc Ela
25.06.2015 15:25, ocena: bardzo dobra,
witam, bylo warto. urok dziala, jest juz calkiem niezle.. pozdrawiam szymon
24.05.2015 14:19, ocena: bardzo dobra,
Bardzo dziekuje za pomoc, rytual skuteczny. Aleksandra
27.12.2014 16:24, ocena: słaba,
Minął ponad rok od wykupienia tego rytuału. Aby go wykupić wziełam pożyczkę. Nie zadziałał, nie było żadnych cudów, extra pracy, wygranej, czy fortuny. Wiążę ledwo koniec z końcem i pierwszy raz w życiu figuruje w KRD. Lepiej było wykupić wycieczkę na tydzień do ciepłych krajów.
22.12.2014 09:59, ocena: bardzo dobra,
Witam, zaciagnelam kredyt by kupic ten rytual. Dzis wiem, ze bylo warto. Siedzialam jak na szpilkach czy to cos da ;-)) rytual skonczyl sie 10.11. minal mieciac, splacilam dlugi, wszystko zaczeli sie ukladac. Pieniadze i rozne wplywy pojawily sie rzeczywiscie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Wiem ze to ten rytual sprawil cuda. Juz zamowilam u pani mari Bucardi drugi rytual ochronny bo wiem, ze moge jej zaufac. Regina
17.11.2014 11:05, ocena: bardzo dobra,
Zamawialam dwa rytualy milosny i jden finansowy. Wydaje mi sie ze wlasnie energie zaczely sie aktywawac. Dostalam wspaniala propozycje i pozyczke. Rytualy milosne na dwoch roznych partnerow takze dzialaja - jeden sie odezwal z checia powrotu, z drugim sie spotykam. teraz musze wybrac. pozdrawiam pania marie i dziekuje za pomoc katarzyna
04.09.2014 16:29, ocena: dobra,
pragne dodac by nie bylo nieporozumien, rytual zamowilam za pozyczone pieniadze na koncie mialam wowczas minus i jszcze raz minus, minelo 9 tygodnii, zwrocilam pozyczki i jestem na plusie i z dnia na dzien jest lepiej, jesli to sie utrzyma to bedzie super. Reni
04.09.2014 16:26, ocena: dobra,
Witam, to moje trzecie zlecenie dla Pani Marii Bucardi, zamawialam juz rytual by jasnowidziec i rytual na milosc. Ten czar jak i pozostale byl trafiony i efekt juz jest. Pieniadze przychodza z roznych stron, jeszcze nie jestem milionerka, ale co tydzien jest ich wiecej. Polecam i na pewno skusze sie jeszcze na dwa inne uroki, ktore widzialam i juz na nie oszczedzam te moje skromne fundusze. Reni
30.08.2014 13:18, ocena: bardzo dobra,
Urok dziala, mam nadzieje, ze nie zapesze :-) Dostalam nagrode a maz podwyzke. W ciagu miesiaca z pomoca rodziny udalo nam sie splacic stary kredyt, ktory wisial na nas od lat. dziekuje za skuteczna pomoc Pani Marii i zycze samych dalszych sukcesow Bozena Gdansk
26.08.2014 16:24, ocena: dobra,
Dostałam nową lepszą prace z wynagrodzeniem prawie 2800 zł na rękę, wcześniej zarabiałam ok. 1500 zł. Muszę dojeżdżać pół godziny dłużej, ale to nic. Uważam, że było warto zamówić ten rytuał, koszt już się zwrócił. Rytuał przyniósł zmiany ok 6 tygodnii po zakończeniu. Dorota specjalista ds kadr
06.03.2014 19:28, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Mario, dziekuje za pomoc i zmiane mojego zycia na lepsze! Adam
04.11.2013 12:06, ocena: bardzo dobra,
To jest cudowny rytuał.Już dwa dni po jego zakończeniu,szłam sobie ulicą i nagle zatrzymał się samochód,takie sobie przeciętne BMW.Wysiadł z niego Pan,znany z listy Najbogatszych Polaków tygodnika Wprost.Pan miał w ręku czarny neseser.Podszedł do mnie,myślałam,że chce mnie zapytać o drogę,a on wręczył mi ten neseser i powiedział: Masz dziewczyno na drobne wydatki.Tylko nie zmarnuj tego. Teraz mam kłopot.Bo nie wiem,czy zapłacić od tego podatek?
15.08.2013 17:06, ocena: bardzo dobra,
Najdrozsza Mario, dziekuje, dziekuje i dziekuje! Otrzymalam kredyt i wygralam takze cos szczegolnego! To dzieki Tobie i pomocy Aniola Fortunaty. Jestem wdzieczna i szczesliwa Ola
13.05.2013 16:39, ocena: bardzo dobra,
Rytual niezwykle skuteczny! Moj salon rozwija sie coraz lepiej, coraz wiecej nowych klientow. Idealnie! Dziekuje Pani Mario Anita

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 34844