ZDROWIE - 30 dniowy - Rytuał uzdrawiający Archanioła Rafała - uzdrowienie choroby ciała lub duszy

Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie uzdrawiania ciała i duszy, dodania energii życiowej, by zregenerować ciało, ba zagoić rany w aurze czy ciele fizycznym oraz w duszy, by uzyskać równowagę duchową, usunąć negatywne emocje, lęki, stres, kompleksy, uzdrowienie ludzi i zwierząt

 1. nr katalogowy: rytuał anielski
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

3 411,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis ZDROWIE - 30 dniowy - Rytuał uzdrawiający Archanioła Rafała - uzdrowienie choroby ciała lub duszy

..Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi..... Rytualy u Marii Bucardi

 

30 dniowy - Rytuał uzdrawiający Archanioła Rafała - uzdrowienie choroby ciała lub duszy


 • Rytuał trwa pełne 30 dni, jedna sesja anielska dziennie by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. W bardzo wyjątkowych sytuacjach może być wysłana w ratach wg indywidualnych ustaleń, wówczas rytuał dzielony jest na etapy, działa wolniej, ale równie skutecznie.

   

  Pomoc Archanioła Rafała

   

   

 • pomoc w zakresie uzdrawiania ciała i duszy

 • dodania energii życiowej

 • by zregenerować ciało

 • by zagoić rany w aurze czy ciele fizycznym oraz w duszy

 • by uzyskać równowagę duchową

 • by usunąć negatywne emocje, lęki, stres, kompleksy

 • uzdrowienie ludzi i zwierząt


   

  Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

  Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii BucardiRytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi

   

   

  • Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne by je przywołać i aktywować ich pomoc.

  • Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

  Rytualy anielskie Marii Bucardi

  Harmonogram

   

  Po zamówieniu rytuału proszę o wysłanie wymiany na konto podane w emailu potwierdzającym. Następnie proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić przy pomocy tego rytuału, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której jest rytuał: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli rytuał jest dla związku, to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

   

  Gdy otrzymam wymianę, informuję Cie o tym przez email z podziekowaniem, następnie analizuję Twój list, wyznaczam termin pracy energetycznej by zacząć sesje, informuję Cię o tym przez email. Jeśli termin Ci nie odpowiada, to umówimy się na inny. Przed rytuałem otrzymujesz wskazówki by się przygotować, potrzebujesz 30 minut czasu by je wykonać- tylko 1 raz przed pierwszą sesją. Sesje trwają 30 dni, w tym czasie możesz dodatkowo pracować wg moich wskazówek, ale nie musisz tego robić, gdyż całość prac wykonuje samodzielnie. Warto palić świecę w intencji Archanioła i Twojej sprawy a także prosić o pomoc w formie modlitwy.

   

  W czasie trwania prac proszę o raporty przez email, czyli taki mały dzienniczek w którym opisujesz mi Twoje spostrzeżenia, jak się czujesz w czasie rytuału, co wyjątkowego się zdarzyło, niespodzianki w ciągu dnia. Zwróć uwagę na każdy drobiazg, gdyż energie anielskie objawiają się subtelnie, np. znalezione monetki, miłe spotkania, sympatyczne osoby. Raporciki możesz wysłać do mnie zbiorczo co kilka dni lub codziennie. W temacie listu proszę zawsze wpisz: raport rytuał anielski.

   

  Po wykonaniu sesji kontaktuję się z Tobą i wysyłam podsumowanie przez email z analizą końcową.

   

  Ważne: istnieją sytuacje w których będę musiała odmówić Ci pomocy, jeśli coś takiego by się stało, to naturalnie całą wysłaną wymianę zwracam na Twoje konto od razu, gdy w analizie początkowej zauważę, że nie jestem w stanie Ci pomóc. Informuję Cię o wszystkim przez email.

   

  Wymiana, czyli cena rytuału obejmuje całość prac i materiałów za 30 dni, analizę początkową, końcowe podsumowanie. Nie pobieram żadnych innych opłat.

   

  W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - prosze zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić ...

  Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

   

  Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powienieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczych mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

   

  Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

  Znów przygotuj kilkanascie - minimum 10 do 30 sztuk - bialych malych karteczek (wszystkie wygladaja tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzal i zapal biala swiece. Nastepnie zamknij oczy i przywolaj w myslach sily Swiatla, pomysl o sloncu, jego cieple, wietrze, zywiolach - to sa sily Swiatla. Teraz popros wlasnymi slowami o wskazowki jakie kwoty napisac na kartce. Na kazdej kartce napisz inna kwote, ktora przyjdzie Ci na mysl i ktora jestes w stanie i chcesz ofiarowac w ramach wymiany dodatkowej za ten rytual. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwote a na kartce drugiej zupelnie inna kwote i tak wypelniasz roznymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobic z tymi trzeba pustymi karteczkami?


  Na pierwszej pustej kartce piszesz - “zle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj pozniej w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niz te napisane”. Jesli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to nalezy wyrzucic wszystkie kartki i stworzyc calosc na nowo z innymi kwotami. Jesli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytac nieco inaczej.

  Teraz kladziesz kartki tak, by nie widziec napisow. Znow przywolujesz zywioly, sily Natury, Swiatla i prosisz o wskazowke i pomoc i podanie kwoty wymiany. Mozesz uzyc slow “ O sily Swiatla prosze podajcie mi wysokosc wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponowac Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, mozesz takze zapytac inaczej, wlasnymi slowami. Teraz jedna reka tzw. bioraca: osoby praworeczne - lewa a leworeczne - losuja prawa. Mieszasz kartki przy zamknietych oczach i losujesz 1 z nich. Czesto czuc ta kartke tak, jakby byly cieplejsza niz inne.

  Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.


   

  Rytualy anielskie Marii Bucardi

   

   

   

   

  • Co warto o mnie wiedziec


   Rytualy u Marii Bucardi


   Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz, zanam kilka języków obcych, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

   "Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

   "Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

   "Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

   Rytualy u Marii Bucardi

   Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

   Co miesiac w pelnie ksiezyca prowadze

   Rytualy dla Matki Ziemi - wiecej

   a na codzien tworze razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

   BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


   Moje książki znajdziesz tutaj

   Rytualy u Marii Bucardi

   Moje filmy bezplatne dla Ciebie na YouTube

   Rytualy u Marii Bucardi

    

   Zapraszam do mnie na:

   Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi Rytualy u Marii Bucardi

   1.102.801 view moich filmów na YouTube

   3.018 stałych widzów na YouTube

   4.412 znajomych na Facebook

   i 3.125 na google plus

    

   Copyright 2007-2018 by Maria Bucardi - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

   Autorka obrazu anielskiego Monika Schmitt

   Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. akceptacje mojego 


Opinie o produkcie ZDROWIE - 30 dniowy - Rytuał uzdrawiający Archanioła Rafała - uzdrowienie choroby ciała lub duszy

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 0 + 3*
19.10.2015 18:38, ocena: bardzo dobra,
Ile trzeba sily zeby sie zmierzyc z tymi wszystkimi sprawami ktore Ci ludzie przysylaja, bo przeciez oni sami sobie z nimi nie poradzili ??? Duzo, bardzo duzo, a moze jeszcze wiecej. Wielka Moc jest w Tobie Kochana Marysiu i z Toba. Chcialam Ci podziekowac za pomoc i wsparcie, za ten dar ktorym sie z nami wszystkimi dzielisz, za nasze spotkanie. Za to ze jestes z nami w chwilach kiedy juz wszyscy inni zwatpili, a Ty jestes z nami do konca. K.
15.06.2015 15:49, ocena: bardzo dobra,
Droga Mario, Dziekuje Ci!!! To Ty mi dalas nowe zycie. Tyle razy je ratowalas i spowodowalas, ze odnalazlam swoje sile, moj ukryty dar - moje powolanie. Dziekuje, to za malo. I.
25.03.2015 12:43, ocena: bardzo dobra,
Moje cialo bylo slabe a stalo sie silne, nabralo mocy, energia zostalam "napomopwana", powstalam, nie ma takich slow zeby okreslic co i jak wiele zostalo dla mnie zrobione, nie ma takiego "Dziekuje" K.
20.03.2015 17:43, ocena: bardzo dobra,
Rytual uzdrowil moje sprawy kobiece. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i uratowanie mojego zdrowia. Pozdrawiam Anna
09.12.2014 14:50, ocena: neutralna,
Niestety, dla mnie efekty tego rytuału były nieodczuwalne. Chyba trochę naiwnie zdecydowałam się zainwestować w tego typu magię ale to były kiepsko wydane pieniądze. Nie polecam, chyba że chcemy żeby uzdrowiła na własna wiara :-)
29.09.2014 13:46, ocena: bardzo dobra,
Kupiłam rytuał i talizman. Talizman niezwykle efektowny, każdy pyta jaki to kamień ;-) a dzięki pomocy magicznej Pani Marii bucardi przeszły moje migrenowe bóle głowy z którymi męczyłam się wiele lat. Nareszcie mogłam odstawić środki przeciwbólowe za co jestem ogromnie wdzięczna. Alicja
06.09.2014 13:57, ocena: bardzo dobra,
Dzieki Pani Marii moja choroba zaczela sie cofac i jest szansa, ze obede sie bez chemii!!! Dziekuje Dorota
12.08.2014 18:04, ocena: dobra,
Kupilam dwa rytualy jeden ten a drugi dla milosci. Po czasie moge wystawic opinie.Oba spelnily moje oczekiwania a kontakt z Pania Maria zawsze dodaje mi kopa energetycznego i czuje sie znacznie lepiej. Dla osob, ktore chca skutecznej pomocy moge polecic z czystym sumieniem. Dorota
25.07.2014 18:28, ocena: bardzo dobra,
Wspaniały rytuał który przywrócił mi zdrowie układu moczowo-płciowego.Przestały mnie męczyć ciągle nawracające infekcje,ciało się wzmocniło a opryszczka wargowa nie zniknęła ale pojawia się o wiele rzadziej i jest mniejsza.Serdecznie dziękuje za pomoc i poświecony mi czas Mario i Archaniołowi Rafaelowi:-)
27.11.2013 20:33, ocena: bardzo dobra,
dziekuje Pani Mario! Zdrowie wrocilo. Jestem bardzo zadowolona i szczesliwa Alka
13.05.2013 14:52, ocena: bardzo dobra,
Droga Mario to drugi rytual, ktory dla mnie wykonalas! Jeden Archaniola Haniela a drugi ten. Cudowny rytual, ktory zmienil i mnie i moje zycie, uzdrowil mnie wew. i zewn. Niech Anioly beda z Toba, dla mnie to Ty jestes moim osobistym aniolem, jesli moge tak to nazwac Ewa
24.04.2013 20:51, ocena: bardzo dobra,
Przepiękny i bardzo skuteczny rytuał, dzięki któremu ustąpiły dolegliwości, z jakimi zmagałam się od lat. Odzyskałam dawną sprawność kręgosłupa, ustąpiły problemy trawienne, a w miejscu paznokicia u stopy, który był dotąd chorobowo zdeformowany, odrósł nowy piękny zdrowy. Kochana Maria to CUDOTWÓRCZYNI!!! Magdalena.
29.01.2013 15:03, ocena: bardzo dobra,
Nasza Kochana Maria jest nieskazitelnie dobrą istotą. To nasz Wielki Skarb. Za Jej cudowną mocą codziennie odczuwam kojąco ciepłe oddziaływanie Sił Anielskich, które przynoszą ukojenie i uzdrowienia dla ciała i duszy. Każdego dnia moje myśli i dusza są bliżej nieba. Dziękuję Ci Najdroższa Mario z całego serca!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 18040