Modlitwa anielska Do Archanioła Haniela - dopasowana do Twojej sytuacji - otrzymujesz ją przez email

Modlitwę przygotuję w dopasowaniu do Twojej sytuacji w porozumieniu z Twoim Aniołem Stróżem. Otrzymasz ją w formie tekstu przez email. Możesz ją wydrukować i powtarzać codziennie przed snem lub w ciągu dnia. Modlitwa będzie zawierać takie sformułowania, które pomogą Ci uzyskać pomoc anielską i zmienić Twoją sytuację na lepszą. Otrzymasz ją w języku polskim, bez żadnych obcych słów czy niezrozumiałych sformułowań. Możesz ją nagrać w formie głosu i słuchać.

 1. nr katalogowy: modlitwa anielska
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

261,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Modlitwa anielska Do Archanioła Haniela - dopasowana do Twojej sytuacji - otrzymujesz ją przez email

..Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi..... Rytualy u Marii Bucardi

 

Modlitwa anielska Do Archanioła Haniela - dopasowana do Twojej sytuacji - otrzymujesz ją przez email


Pomoc Archanioła Haniela

 • by znaleźć miłość i naszą drugą połowę

 • by odnowić uczucie w związku, małżeństwie

 • by odzyskać ukochaną osobę

 • by usunąć zdradę i osoby trzecie

 • by znaleźć prawdziwą miłość

 • by anulować dług karmiczny w sferze miłości, który powstał w wyniku błędnych decyzji w poprzednich inkarnacjach (poprzednie życie)

 • by pokochać siebie

 • by miłość była dobra i trwała

 • by usunąć wszelkie złe i negatywne energie ze sfery miłosnej

 • Potrzebne dane do przygotowania modlitwy:

  Proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której lub w intencji której jest modlitwa: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli modlitwa jest dla związku to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

 

 

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii BucardiRytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi

 

 

Co warto o mnie wiedziećProwadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


Moje książki znajdziesz tutaj

Rytualy u Marii Bucardi
Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

Rytualy u Marii Bucardi

 

Ile osób już mi zaufało


 

Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - 34.125 osób

Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Opinie o produkcie Modlitwa anielska Do Archanioła Haniela - dopasowana do Twojej sytuacji - otrzymujesz ją przez email

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 4 + 2*
19.08.2015 19:43, ocena: bardzo dobra,
Modlitwę otrzymałam na początku czerwca- od tamtej chwili odmawiam ją każdego dnia. Wiara w jej słowa i wewnętrzna cierpliwość dała pierwsze efekty. To cudowne , ze Pani Maria dzieli się z nami tą pozytywną energią. Polecam każdemu :)
24.05.2015 16:45, ocena: bardzo dobra,
Dziękuję Droga Mario, bardzo wzruszyłam się przy tej modlitwie i dziękuję za nią z całego serca, jest napisana tak, że sama bym nie ujęła tego problemu. Teraz mam nadzieję, że zacznie działać od dzisiaj zaczynam. Serdecznie Pozdrawiam. Marta
18.12.2014 19:26, ocena: bardzo dobra,
wspaniala modlitwa, idealna. pierwsze jej efekty juz sa Pani Mario za co bardzo dziekuje ula
28.09.2014 20:56, ocena: bardzo dobra,
Pani Mario:)Modlitwa zaczęła działać!razem z Talizmanami!Z całego serca dziękuję Pani za wszystko, co Pani zrobiła dla mnie,za czas,który mi Pani poświęciła,za każdą ciepłą myśl...za wszystko dziękuję Pani Mario:)Wystarczy chociaż odrobina wiary...i wszystko zaczyna się układać,powoli,spokojnie i dobrze!Modlitwa jest przepiękna i razem z Talizmanami tworzy całość:)Działa,a to ważne!Pozdrawiam Panią ciepło i życzę z całego serca, wszystkiego, co najlepsze!justyna
22.01.2014 23:27, ocena: bardzo dobra,
Piekna modlitwa czuje ja, porusza moje serce. Gabi
07.11.2013 23:06, ocena: bardzo dobra,
Modlitwa, bardzo dobrze przygotowana dla mojej sytuacji. Modlitwa jest cudowana więc gorąco polecam. Pozdrawiam i życzę mnóstwo pozytywnej energi Tomek.
23.07.2013 08:31, ocena: dobra,
Kochani zamówiłam modlitwę do Archanioła Zadkiela, ponieważ do Archanioła Haniela już mam. Obie modlitwy są cudowne, wyrażające moje wszystkie pragnienia.Z całego serca polecam;)K.
22.05.2013 08:59, ocena: bardzo dobra,
Modlitwa przepiękna i wzruszająca. Jest wspaniałym "oddechem" podczas dnia codziennego. Dziękuję Marysiu:-* Twoja Monika
19.02.2013 12:02, ocena: bardzo dobra,
Modlitwa codziennie otula mnie ciepłem swojego przekazu, który przemienia codzienność w święto, a duszy pozwala unosić się wysoko na skrzydłach anielskich uczuć prosto do serca Ukochanej Osoby. Dziękuję! Twoja Magdalena.
08.02.2013 23:03, ocena: bardzo dobra,
Modlitwa bardzo mi pomogla, slicznie dziekuje Pani Mario Sgata
18.01.2013 21:40, ocena: bardzo dobra,
Dziękuję,wzruszająca modlitwa:)Karolina
05.01.2013 08:39, ocena: dobra,
Super Pani Mario, piękna sprawa:)

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 8629