MILOSC - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku

Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie miłości i związku, by uleczyć miłość, małżeństwo, odzyskać ukochaną osobę, usunąć zdradę czy niebezpieczeństwo rozpadu związku, anulować dług karmiczny w sferze miłosnej, czyli negatywne skutki błędów popełnionych w poprzednich życiach. Rytuał usuwa złe energie z miłości, pomaga znaleźć naszą drugą połowę i usunąć samotność

 1. nr katalogowy: rytuał anielski
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

4 311,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis MILOSC - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku

..

 

30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela

Energie anielskie dla sfery miłości i związku


Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie miłości i związku. Pomoc Archanioła Haniela, by znaleźć miłość i naszą drugą połowę, by odnowić uczucie w związku, małżeństwie - by odzyskać ukochaną osobę, by usunąć zdradę i osoby trzecie, by znaleźć prawdziwą miłość, by anulować dług karmiczny w sferze miłości, który powstał w wyniku błędnych decyzji w poprzednich inkarnacjach (poprzednie życie), by pokochać siebie, by miłość była dobra i trwała, by usunąć wszelkie złe i negatywne energie ze sfery miłosnej. Rytuał by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. W bardzo wyjątkowych sytuacjach może być wysłana w ratach wg indywidualnych ustaleń, wówczas rytuał dzielony jest na etapy, działa wolniej, ale równie skutecznie.

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

 

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej, by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne, by je przywołać i aktywować ich pomoc. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

 

Gwarancja satysfakcji: Korzystając z mojej pomocy masz gwarancję, że w pełni angażuję się w każdą sesję magiczną, prowadzę ją w wyznaczonym czasie tylko dla Ciebie, wykorzystuję wiedzę, przy pomocy której przez ok. 10 lat mojej pracy, połączyłam już ponad 3.400 par (dane na rok 2011). Gwarantuję pełną dyskrecję, kontakt oraz zaangażowanie. Jeśli po zakupieniu rytuału i wysłaniu do mnie Twoich danych przeanalizuję sytuację i stwierdzę, że jest ona beznadziejna i nie mogę Ci pomóc, otrzymasz całą opłaconą kwotę do 7 dni z powrotem.

 

Czego możesz oczekiwać: Nasz kontakt objęty jest pełną dyskrecja, przez co czujesz komfort, wiesz, ze tylko Ty i ja wiemy, co się wydarzyło, co się wydarzy. Przed rozpoczęciem prac (po zamówieniu i opłaceniu zamówienia lub pierwszej raty) masz ze mną kontakt (opisuje na listy raz na 2-4 dni), odpowiadam także na Twoje pytania, jeśli coś jest niejasne. Gdy termin rytuału zostanie ustalony — i przez Ciebie potwierdzony e-mailowo rozpoczynam przygotowania do wykonania pracy. W tym czasie także mogę jeszcze coś wyjaśnić, gdyby była taka potrzeba. Wykonuję rytuał w wyznaczonym terminie, jeśli z przyczyn wyższych rytuał nie zostałby wykonany, informuję Cię o tym i ustalamy nowy termin. Po wykonanej pracy możesz naturalnie zapytać o to, jak się zachować, co mówią Siły Wyższe. W czasie prac oraz do 30 dni po ich zakończeniu NIE należy pytać o przyszłość — energie są w ruchu i odczytanie przyszłości jest niemożliwe. Dopiero po 30 dniu od zakończenia prac można korzystać z tzw. wróżby. W czasie naszych prac otaczam Cię pełną opieką i ochroną, jesteś bezpieczna/-y, praca magiczna leży na moich barkach, to ja ponoszę za nią pełną odpowiedzialność, nie ma ona dla Ciebie żadnych negatywnych skutków. Sesje magiczne, które prowadzę bazują tylko na ceremonialnej białej magii anielskiej! Nie prowadze żadnych rytuałów czarnej magii. Zamawiając rytuał u mnie, masz pewność, że energia jest czysta, pozytywna. Nie prowadzę żadnych rytuałów krzywdzących inne istoty. Sama jestem zaangażowaną weganką, która szanuje inne istnienia i walczy w ich obronie. - w czasie prac w pełni angażuje się w każdą sesje magiczna, a Ty często odczuwasz to poprzez dobre samopoczucie, ciepło, piękny zapach, tak objawia się energia anielska. Masz pewność, że prace prowadzone są w wyznaczonym terminie, przez wyznaczony okres czasu i w tym samym czasie tylko i wyłącznie dla Ciebie. Wiesz, kim jestem, możesz widzieć mnie (filmy), sluchać, kontaktować się ze mną.

 


Co obejmuje rytuał:

- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał. Możliwe że odmówię jego wykonania, jeśli nie ma szans na powodzenie - wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, ze nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wyglada podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiazań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Twoją sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpoczać właściwą pracę magiczną.

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji  - 30 dni.

- materiał, minerał i zioła, które wykorzystam w trakcie przygotowania dla Ciebie talizmanu. Za podstawę talizmanu służy kamień szlachetny lub minerał, a jego formę można zobaczyć w kategorii talizmany - tutaj na stronie. Zalecam noszenie talizmanu aż do momentu, gdy efekt w pełni zostanie osiągnięty, można naturalnie nosić dłużej.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału - Rytuał trwa pełne 30 dni!!!

- wykonanie, poświęcenie i namaszczenie Twojego talizmanu

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa

- wysłanie do Ciebie gotowego talizmanu

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jesli takie otrzymam - bedzie zawierała także przesłania anielskie względem Twojej sfery miłosnej.

 

Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii BucardiRytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi

 

Harmonogram, czyli jak całość wygląda


Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

Odpowiedz tylko na pytania, które dotyczą Twojej sytuacji osobistej, a jeśli rytuał ma uzdrowić związek, także na pytania, które dotyczą Twojej ukochanej osoby i Waszej wzajemnej relacji.Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto w którym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz
6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.
7. Aktualne miejsce pobytu osoby, którą kochasz.
8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólnie lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie mi bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

9. Kiedy się poznaliście?
10. W jakim mieście się poznaliście?
11. Jak długo trwał Wasz związek?
12. Kiedy nastąpiło rozstanie?
13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?
14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?
15. Twoje hobby
16. Hobby osoby, którą kochasz
17. Czy były między Wami nieporozumienia? Jakie?
18. Czy zdradził(e)aś tą osobę z inną?
19. Czy Twoja ukochana osoba Cię zdradziła?
20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?
21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?
22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?
23. Czy znasz osobę z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?
24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?
25. Jeśli tak, proszę opisz mi, jak najwięcej szczegółów. Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej zamieść kopie korespondencji. To bardzo ważne.
26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?
27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?
28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?
29. Czy Wasze byle życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?
30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.
31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.
32. Dzieci: czy Ty masz dzieci ?
33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?
34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

Pytania dodatkowe:

35. Jak trafił(e)aś na mnie? Jeśli przez internet to przez jaka stronę?
36. Czy oglądał(e)aś moje filmy na YouTube? http://de.youtube.com/user/MariaBucardi
37. Czy czytał(e)aś moją stronę? http://mariabucardi.pl.tl/
38. Czy znasz moje książki? Czy już któreś posiadasz?
39. Czy czujesz, że możesz mi zaufać.Kolejność zdarzeń:

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Jeśli jest taka konieczność możesz wysłać wymianę w ratach - proszę napisz do mnie wiadomość — dlaczego planujesz płatność ratalną — oraz jakie raty, jakiej wysokości i kiedy planujesz wysłać do mnie. Otrzymasz wówczas moja akceptację lub odmowę. Płatność w ratach oznacza inny układ sesji magicznych i wymaga wcześniejszej analizy oraz dopasowania czasu prac do czasu wysyłanej wymiany.

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie ma szans na powodzenie lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - Jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energi, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energi życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiazania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — Zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

Jeśli z góry jakaś sytuacja jest „przegrana”, to lepiej wykorzystać cenny czas na poprawę innej sfery życia. Szkoda byłoby inwestować energii życiowej — nasze życie jest ograniczone czasowo w tej inkarnacji — lepiej wybrać wówczas inny rytuał czy analizę. Dlatego może zdarzyć się, że odmówię wykonania tego rytuału.

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI:
W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO:
Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

PYTANIA:
Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY
W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

PRACA MAGICZNA:
Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

Jeśli masz umówioną ze mną płatność ratalną — otrzymasz podsumowanie dopiero po ukończeniu wszystkich sesji. Ponieważ analiza może zawierać przesłania Sił Wyższych — nie martw się, jeśli przyjdzie kilka dni później, niż termin ukończenia prac.

W tym miejscu chciałabym dodać, że stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

CZEGO NIE Należy Robić W CZASIE NASZYCH Wspólnych PRAC MAGICZNYCH:

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!

Rytualy anielskie Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy anielskie Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

Co warto o mnie wiedziećProwadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


Moje książki znajdziesz tutaj

Rytualy u Marii Bucardi
Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

Rytualy u Marii Bucardi

 

Ile osób już mi zaufało


 

Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - ponad 10.000 osób

Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Autorka obrazu anielskiego Monika Schmitt

Opinie o produkcie MILOSC - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 0 + 5*
15.06.2016 16:07, ocena: bardzo dobra,
NIE WIEM JAK TO MOZLIWE JESTES WIELKA !!! E.
24.05.2016 22:15, ocena: bardzo dobra,
Otrzymalam wiecej, niz moglabym oczekiwac. Pomoc skuteczna, Pani Maria jest bardzo ciepla, kazdy z nia kontakt to jakby doznac czegos anielskiego. Profesjonalizm w kazdym calu. Ulka
07.04.2016 16:43, ocena: bardzo dobra,
rytual skuteczny, bardz dziekuje za profesjonalna pomoc. pozdrawiam monika
19.03.2016 14:19, ocena: bardzo dobra,
Kochana Marysiu, nie zrobiłam tego jeszcze a naprawdę jestem Ci tysiąckrotnie wdzięczna i uważam, że nie ma na swiecie cudwoniejszej istoty niż Ty. Zaczęły się speniać moje marzenia.Nie wiem jak mogę Ci podziekować, jeśli jest coś cokolwiek co mogłabym dla Ciebie zrobić, zrobię to z największą przyjemnoscią. Buziaki Najwspanialsza Czarodziejko na świecie. H.
28.01.2016 21:33, ocena: bardzo dobra,
Droga Mario, sympatie do Ciebie poczułam i wiem ze mnie wybawilas i uchronilas przed tym co mnie czekalo :) dziekuje z całego serca za wszystko. E.
12.10.2015 18:55, ocena: bardzo dobra,
dziekuje za pomoc, rytual juz dziala. pozdrawiam Grazyna
16.07.2015 16:33, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Mario, dziękuję za pomoc i cierpliwość do mnie. Rytuał właśnie zaczął działać, jestem niesamowicie szczęśliwa. dziękuję to chyba za mało. Wysłałam dzić datek na dalszy rozwóój magicznej oazy bo to, co Pani robi dla Ziemi to jest rówmie niesamowite. Bożena
22.06.2015 15:58, ocena: bardzo dobra,
Nie przestawajcie wierzyc bo magia na prawde dziala. Rytual Pani Marii uratowal moj zwiazek. dziekuje i pozdrawiam. Anna
29.05.2015 14:21, ocena: neutralna,
Witam, u mnie rytual zadzialal po 47 dniach. Juz tracilam nadzieje. pozdrawiam Renata
28.05.2015 19:21, ocena: słaba,
Od wykonania rytuału minął rok i nadal nic w moim życiu się nie dzieje. Żałuję wydanych pieniędzy. Oczywiście wszystkie komentarze tutaj są pozytywne... pewnie ten zniknie za chwile, skasowany.
21.05.2015 19:15, ocena: bardzo dobra,
Dziekuje pani Mario za skuteczny rytual i piekny talizman. pozdrawiam wiola
30.03.2015 20:33, ocena: bardzo dobra,
Moja Ukochana Mario, tak bardzo mi pomagasz. Rozświetlasz świat naokół. Dziękuję Ci całym sercem i całą duszą. M.
12.03.2015 19:15, ocena: bardzo dobra,
bardzo dziekuje za skiteczny rytual Pani Mario. pozdrawiam robert
20.02.2015 23:55, ocena: bardzo dobra,
Minęły 2 tygodnie od rozpoczęcia rytuału mój ukochany zerwał z partnerką, która stała na przeszkodzie naszej miłości. To decydujący krok byśmy mogli być razem. dodam, że ich związek to była udrąka dla obu, trzymali się wzajemnie bo co ludzie powiedzą. dla mnie to znak. Grażyna
13.02.2015 14:07, ocena: dobra,
Proszę o radę szukam osoby którą zajmuje się. I daje eliksir miłości czyli odzyskaniem miłości proszę o pomoc
21.12.2014 20:58, ocena: dobra,
Witam, jestem bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy. Pani Bucardi dziala profesjonalnie i od pierwszego kontaktu do ostatniego listu czulam sie otoczona opieka. za rytual moglam zaplacic ratalnie co w mojej sytuacji bylo koniecznoscia. ciesze sie, ze Pani Maria zaufala mi i zgodzila sie na raty. Pozdrawiam Ola
05.12.2014 13:35, ocena: bardzo dobra,
Rytuał skuteczny. Otrzymałam to czego chciałam, dziekuje Ula
17.11.2014 11:05, ocena: bardzo dobra,
Zamawialam dwa rytualy milosny i jden finansowy. Wydaje mi sie ze wlasnie energie zaczely sie aktywawac. Dostalam wspaniala propozycje i pozyczke. Rytualy milosne na dwoch roznych partnerow takze dzialaja - jeden sie odezwal z checia powrotu, z drugim sie spotykam. teraz musze wybrac. pozdrawiam pania marie i dziekuje za pomoc katarzyna
07.11.2014 10:31, ocena: słaba,
Zmiany w samopoczuciu na lepsze może i były, ale od rytuału minęły już całe 4 miesiące, a żadnego uczucia ani widać ani słychać.
16.10.2014 14:52, ocena: bardzo dobra,
Kupilam Rytual Archaniola Haniela u Marii Bucardi oraz wrozbe. Jestem zadowolona i serdecznie polecam osobom, ktore szukaja skutecznej i fachowej pomocy magicznej. Pani Maria uratowala moje malzenstwo i pomogla mi podjac wazne decyzje. Poczatkowo wahalam sie wydac tyle pieniedzy jednak teraz wiem ze bylo warto. Eliza
06.10.2014 12:50, ocena: dobra,
POMOC SKUTECZNA. Magia przyniosla oczekiwane zmiany. Jedyny minus to slaby kontakt z Pania Maria. Osobiscie mialam tysiac pytan i zawsze musialam bardzo dlugo czekac na odpowiedz. Co jednak warte jest wybaczenia, jesli magia przyniosla oczekiwany skutek. pozdrawiam Julia
30.07.2014 21:25, ocena: bardzo dobra,
Rytuał działa, w moim życiu pojawiła się osoba z marzeń. Nie wykorzystałam szansy, ale to raczej moja wina. Polecam i zwracam uwagę, że o miłość, która się pojawia, trzeba zadbać! I.
24.02.2014 23:31, ocena: bardzo dobra,
DZIEKUJE RYTUAL SKUTECZNY! Polecam kazdej osobie ktora jak ja wczesniej jest w potrzebie milosnej. Agata
31.01.2014 18:51, ocena: bardzo dobra,
dziekuje za piekny rytual i pani magiczna moc anielskie swiatlo. kupilam jeszcze talizman i czekam z niecierpliwoscia na paczuszke. Pozdrawiam Agniszka
18.01.2014 20:09, ocena: bardzo dobra,
niezwykla osoba, niezwykly rytual, bardzo mi pani pomogla pani Mario. wdzieczna za okazane serce Estera
12.11.2013 16:56, ocena: bardzo dobra,
z bijącym sercem dziękuję za pomoc Pani Mario i wprowadzenie anielskiego światła w mój związek. Wszystko zmieniło się dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej rorzdzki nie wierzyłam, ze sytuacja moze zmienić się tak szybko i tak wspaniale. Jest pani dla mnie wzorem i światłem wdzięczna Aga
29.10.2013 13:19, ocena: bardzo dobra,
piekny rytual, wspaniale pozytywne energie i skuteczna pomoc. pozdrawiam i napewno znow do pani wroce, jesli cos mi bedzie dolegac O.
23.07.2013 14:04, ocena: bardzo dobra,
Najdrozsza Mario, ten rytual przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, zamowilam go na milosc a energie anielskie naprawily wszystko dookola!!! Przez miesiac zdarzyly sie w moim zyciu prawdziwe cuda i to dzieki Tobie Moja Kochana. Jestes niezwykla! Pozdrawiam Anita
29.06.2013 18:25, ocena: bardzo dobra,
Jest Pani niezwykla, magiczna i pelna mocy. Tak sie ciesze, ze to wlasnie na Pania trafilam Pani Mario! Dziekuje za naprawienie mojego zycia milosnego. Anka
13.05.2013 14:51, ocena: bardzo dobra,
Droga Mario cudowny rytual, ktory zmienil i mnie i moje zycie. Niech Anioly beda z Toba, dla mnie to Ty jestes moim osobistym aniolem, jesli moge tak to nazwac Ewa
24.04.2013 21:03, ocena: bardzo dobra,
Dzięki temu niezwykle pięknemu rytuałowi przechodzę prawdziwą metamorfozę. Każdego dnia staję się piękniejszą i subtelniejszą istotą. Kocham całym sercem i czuję się kochana. Świat odkrywam na nowo pełna zachwytu i umiłowania. Pełna ufnego oczekiwania. Dziękuję, Najdroższa Mario! Twoja Magdalena.

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 25822