FILM VIDEO - Przepowiednia - Co jest Twoim powolaniem, po co jestes tutaj i teraz, co wybrać

W formie filmu video - Co jest celem Twojego życia tutaj na Ziemi. Odkrycie wlasnego powolania jest najważniejsza rzecza w naszym życiu i nie należy tego odkładać na później, gdyz może byc za późno i zrealizowanie powołania stanie sie niemożliwe. Ta przepowiednia poprowadzi Cię w głąb Twojego istnienia ukazując co jest ważne a co nie, na czym należy się skupić a co odrzucić. Co wybrać a co odrzucić by cieszyć się każdą chwilą i realizować się każdego dnia.

 1. nr katalogowy: powolanie_analiza-film
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

1 300,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis FILM VIDEO - Przepowiednia - Co jest Twoim powolaniem, po co jestes tutaj i teraz, co wybrać

 

 

Otrzymujesz prywatny film w ktorym odpowiadam na Twoje pytania. Film mozesz otworzyc poprzez klikniecie na link do ktorego TYLKO Ty osobiscie masz dostep. Video mozesz obejrzec u Ciebie w domu. By otworzyc film potrzebujesz dostep do internetu, glosniki. Film jest dyskretny i prywatny, gdy analiza jest gotowa otrzymujesz specjalny sekretny link i tylko Ty z Twoim adresem email mozesz obejrzec ten film.

 

To wyjatkowe spotkanie, gdzie rozmawiam na zywo tylko z Toba. Czytam Twoje pytania i na nie odpowiadam a Ty mnie widzisz tak, jak bysmy siedzieli razem w moim gabinecie. I mozesz korzystac z energii, ktore Ci przekaze. Jestes u mnie w gabinecie, widfzisz rozklad kart i sluchasz przepowiedni, ktora opowiadam dla Ciebie, odpowiadam takze na Twoje pytania.
Co jest Twoim powołaniem


Czy jesteś w tej chwili na właściwej drodze czy też należy zmienić kierunek


Rozwijasz wszystkie Twoje talenty czy też wiele jest jeszcze nieodkrytych


 

Do przygotowania przepowiedni i odczytania przekazów Wszechświata potrzebuję


 

 • Twoje imię i nazwisko lub osoby dla której przeznaczona jest przepowiednia
 • data urodzenia oraz miejsce urodzenia w celu odczytania ascendentu
 • Króciutki opis Twojej aktualnej sytuacji, co lubisz w Twoim życiu a co pragniesz zmienić. Te kilka informacji ułatwią mi wgłębienie się w Twoje życie i w ten sposób mogę odczytać znacznie więcej przekazów, niż tylko z samej daty urodzenia. Oczywiście każdy Twój list objęty jest pełną tajemnicą i mam do niego dostęp tylko ja osobiście.
 • Możesz zadać 3 pytania, jeśli coś Cię nurtuje i pragniesz uzyskać dodatkową odpowiedź. Jeśli masz więcej pytań bardzo proszę o wysłanie dodatkowej wymiany 23 zł za każde pytanie. Jedyne pytania na które nie odpowiadam to pytania o datę śmierci.
 • Twoje dane i pytania wyślij do mnie tutaj przez email - http://bucardi.es24.pl/kontakt
 • Wykonanie przepowiedni - gdy otrzymam Twoje pytania oraz wymianę dostaniesz potwierdzenie wpłaty. Teraz spokojnie możesz czekać na przepowiednię, często otrzymuję bardzo jasne przekazy Wszechświata, które spisuję w mojej Księdze Praktyk a następnie przepisuję na czysto i wysyłam do Ciebie przez emial. Wówczas termin oczekiwania wynosi 3-4 dni. Są jednak sytuacje niezwykle trudne i zagmatwane w których muszę wykonać kilka sesji by otrzymać całkowity i pełny obraz, wówczas oczekiwanie może się przedłużyć nawet do 15 dni, oczywiście gdyby miała miejsce taka sytuacja to Cię o tym poinformuję przez email.
 • Po otrzymaniu przepowiedni naturalnie możesz o coś dopytać, jeśli coś będzie niezrozumiałe - bez konieczności wysyłania dodatkowej wymiany. Jeśli jednak przekaz tak Cię zafascynuje, że pojawią sie całkiem inne pytania to wówczas bardzo proszę o dopłatę za nowe pytania lub wybranie innej przepowiedni np. analizy danego zagadnienia lub związku dwojga ludzi.
 • Możesz wystawić Twoją opnię czy przepowiednia spełniła Twoje oczekiwania tutaj poniżej.
Opinie o produkcie FILM VIDEO - Przepowiednia - Co jest Twoim powolaniem, po co jestes tutaj i teraz, co wybrać

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 2*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 2015