FILM VIDEO - Przepowiednia - 1 problem dokładna analiza jednego zagadnienia np. sytuacja w milości lub pracy

W formie filmu VIDEO - Przepowiednia - 1 problem dokładna analiza jednego zagadnienia np. aktualna sytuacja w milości lub pracy. Możesz zadać każde pytanie np. Kiedy poznam moją drugą połowę? Kiedy zmienię lub znajdę pracę? Czy moją sytuacja finansowa się poprawi? Czy będę miała dziecko? Czy będzie dla mnie korzystne gdy otworzę własną działalność?

 1. nr katalogowy: 1-problem-Video
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

1 300,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis FILM VIDEO - Przepowiednia - 1 problem dokładna analiza jednego zagadnienia np. sytuacja w milości lub pracy


Bardzo wazne, jesli interesuje Cie przepowiednia dla zwiazku milosnego, czyli jak potoczy sie Wasz zwiazek i na co zwrocic uwage - przejdz do przepowiedni dla zwiazku tutaj

Otrzymujesz prywatny film w ktorym odpowiadam na Twoje pytania. Film mozesz otworzyc poprzez klikniecie na link do ktorego TYLKO Ty osobiscie masz dostep. Video mozesz obejrzec u Ciebie w domu. By otworzyc film potrzebujesz dostep do internetu, glosniki. Film jest dyskretny i prywatny, gdy analiza jest gotowa otrzymujesz specjalny sekretny link i tylko Ty z Twoim adresem email mozesz obejrzec ten film.

To wyjatkowe spotkanie, gdzie rozmawiam na zywo tylko z Toba. Czytam Twoje pytania i na nie odpowiadam a Ty mnie widzisz tak, jak bysmy siedzieli razem w moim gabinecie. I mozesz korzystac z energii, ktore Ci przekaze. Jestes u mnie w gabinecie, widfzisz rozklad kart i sluchasz przepowiedni, ktora opowiadam dla Ciebie, odpowiadam takze na Twoje pytania.Co wydarzy się w Twoim życiu - 1 pytanie, czyli konkretne zagadnienie


Na co zwrócić uwagę, czego uniknąć


Możesz zadać każde pytanie


 

Do przygotowania przepowiedni i odczytania przekazów Wszechświata potrzebuję


 

 • Twoje imię i nazwisko lub osoby dla której przeznaczona jest przepowiednia
 • data urodzenia oraz miejsce urodzenia w celu odczytania ascendentu
 • Króciutki opis Twojej aktualnej sytuacji, co lubisz w Twoim życiu a co pragniesz zmienić. Te kilka informacji ułatwią mi wgłębienie się w Twoje życie i w ten sposób mogę odczytać znacznie więcej przekazów, niż tylko z samej daty urodzenia. Oczywiście każdy Twój list objęty jest pełną tajemnicą i mam do niego dostęp tylko ja osobiście.
 • Możesz zadać 1 pytanie bez pytań dodatkowych jeśli coś Cię nurtuje i pragniesz uzyskać dodatkową odpowiedź. Jeśli masz więcej pytań bardzo proszę o wysłanie dodatkowej wymiany 23 zł za każde pytanie. Jedyne pytania na które nie odpowiadam to pytania o datę śmierci.
 • Twoje dane i pytania wyślij do mnie tutaj przez email - http://bucardi.es24.pl/kontakt
 • Wykonanie przepowiedni - gdy otrzymam Twoje pytania oraz wymianę dostaniesz potwierdzenie wpłaty. Teraz spokojnie możesz czekać na przepowiednię, często otrzymuję bardzo jasne przekazy Wszechświata, które spisuję w mojej Księdze Praktyk a następnie przepisuję na czysto i wysyłam do Ciebie przez emial. Wówczas termin oczekiwania wynosi 3-4 dni. Są jednak sytuacje niezwykle trudne i zagmatwane w których muszę wykonać kilka sesji by otrzymać całkowity i pełny obraz, wówczas oczekiwanie może się przedłużyć nawet do 15 dni, oczywiście gdyby miała miejsce taka sytuacja to Cię o tym poinformuję przez email.
 • Po otrzymaniu przepowiedni naturalnie możesz o coś dopytać, jeśli coś będzie niezrozumiałe - bez konieczności wysyłania dodatkowej wymiany. Jeśli jednak przekaz tak Cię zafascynuje, że pojawią sie całkiem inne pytania to wówczas bardzo proszę o dopłatę za nowe pytania lub wybranie innej przepowiedni np. analizy danego zagadnienia lub związku dwojga ludzi.
 • Możesz wystawić Twoją opnię czy przepowiednia spełniła Twoje oczekiwania tutaj poniżej.
Opinie o produkcie FILM VIDEO - Przepowiednia - 1 problem dokładna analiza jednego zagadnienia np. sytuacja w milości lub pracy

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 3*
05.02.2014 23:07, ocena: dobra,
Wróżba bardzo dokładna, szczegółowa, nic dodać nic ująć. Warta swojej ceny. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam. Mogę tylko polecić. Ewa

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 2088