Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

Przepowiednia przyszlosci u Marii Bucardi - co wydarzy sie w Twoim zyciu w kolejnych 3 miesiacach - dotyczy kazdej sfery zycia; milosc, finanse, praca ... Przy tej przepowiedni mozna zadac do 2 pytan dodatkowych bezplatnie a kazde nastepne pytanie - 23 zl za 1 pytanie.

 1. nr katalogowy: 3_miesiace
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

1 100,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

 

Maria Bucardi - wrozka, Tarot, czytanie przyszlosci, rozwiazywanie problemow, Feng Shui, wolna energia, czytanie aury, biala i czarna magia, ziola i ziololecznictwo, mineraly i ich wplyw na nasze zycie ...

..Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi.... Rytualy u Marii Bucardi..... Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi


Rytualy u Marii Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi
 Przepowiednia przyszlosci u Marii Bucardi - co wydarzy sie w Twoim zyciu w kolejnych 3 miesiacach
- dotyczy kazdej sfery zycia; milosc, finanse, praca ...

 


Rytualy u Marii Bucardi


Nazywam się Maria Bucardi. Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ...

Ta przepowiednie wykonuje dla Ciebie osobiscieRytualy u Marii Bucardi


Co obejmuje ta wrozba

- doglebne spojrzenie w Twoje aktualne zycie oraz w Twoja przyszlosc na kolejne 3 miesiace z uwzgledenieniem kazdej sfery zycia

- otrzymasz pisemna przepowiednie, ktora zawiera opis Twojej przyszlosci, rady anielskie, Twoj aktualny Kamien Mocy, przeslanie sily opiekunczej, odpowiedzi na Twoje pytania.

- Otrzymasz takze dokladne wskazowki i rady a jesli interesujesz sie tarotem - w przepowiedni ujete sa takze karty, ktore byly odpowiedzia na dana sytuacje lub pytanie i mozesz dodatkowo zglebic Twoja wiedze w tej dziedzinie.

Rytualy u Marii Bucardi

Moja praca energetyczno-magiczna bazuje na kontakcie z Silami anielskimi Swiatla. Do kazdej przepowiedni przygotowuje moj gabinet i moja osobe - oczyszczanie, energetyzowanie by uzyskac czyste i idealne odpowiedzi Sil Wyzszych. W mojej pracy nie ma pospiechu czy zaklocen, gdyz wiem, ze to ogromna odpowiedzialnosc by w pelni przekazac przeslania, ktore posluza Ci za rady i wskazowki na dalszej drodze.

Rytualy u Marii Bucardi

Ta przepowiednia jest 100 % przekazem Sily Wyzszej, jesli pragniesz mojej rady osobistej - zamow analize w kategorii - Termin u Marii Bucardi.

Tutaj uzyskasz przeslania anielskie i zapisy z Ksiegi zycia - nie mam zadnego wplywu na to, co jest zapisane w Twojej przyszlosci, wiedz jednak, ze znajac Twoja przyszlosc, zawsze mozesz na nia wplynac poprzez mysli, dzialania czy prace magiczne by ja zmienic, jesli to, co zapisane Ci nie odpowiada i nie chcesz by to sie wydarzylo.

Przepowiednia ukazuje co sie wydarzy, jesli nic nie zmienisz.


Wyjaśnienia po otrzymaniu wróżbyJeśli po otrzymaniu wróżby cokolwiek będzie niejasne lub nasuną się wątpliwości, wyjasnienia te otrzymasz BEZPŁATNIE.

Rytualy u Marii Bucardi

Kiedy warto zamowic przepowiednie przyszlosci:

Pragniesz poznać Twoją przyszłość?

Co wydarzy sie w kolejnych 3 miesiacach?

Stoisz przed trudnym życiowym wyborem i szukasz wskazówki?

Czy znajdziesz miłość?

Czy Twój partner jest z Tobą szczery?

Jaki zawód wybrać?

Czy otworzyć własną działalność  gospodarczą?

Czy to ta prawdziwa miłość? Na co uważać?

Czy uda Ci się zrealizować marzenia i plany?

Jak ułoży się Twój obecny związek?

Co czeka Cię w życiu zawodowym?

możesz zadać każde pytanie ...

Rytualy u Marii Bucardi

Ile pytan mozesz zadac

Mozesz zadac tyle pytan, ile tylko chcesz. 2 pierwsze sa bezplatne.
Kazde kolejne - wymiana to 23 zl za 1 pytanie.


Rytualy u Marii Bucardi

Jakie dane sa mi potrzebne

Prosze o dokladna date urodzenia, miejsce urodzenia, imie i nazwisko - takze nazwisko panienskie. Mile widziane zdjecie. Jesli pytasz o inne osoby - prosze o te same dane. Mozesz dokladnie opisac Twoja sytuacje.


Co warto wiedziec

Zanim zamowisz wrozbe zerknij na moje strony, do moich filmow - wowczas odczujesz czy jestem dla Ciebie ta wlasciwa osoba czy cos Cie do mnie przyciaga.

Przepowiednie to dla mnie niezwykla odpowiedzialnosc i praca energetyczna. Zanim opisuje przekaz zawsze sprawdzam czy zadajac pytania krzyzowe otrzymuje ta sama informacje. Dopiero gdy jestem przekazu w 100% pewna - wchodzi on w sklad przepowiedni.

Pracuje w pozytywnym energetycznie miejscu, w moim gabinecie, oczyszczonym, pelnym pozytywnych wibracji, gdyz wiem, ze moje otoczenie ma wplyw na jasnowidzenie oraz jakos uzyskanych przekazow.

Nie pracuje na zadnych czatach ezoterycznych, nie pracuje przez telefon, gdyz wiem, ze przepowiadanie przyszlosci wymaga spokoju, skupienia i energii - tego nie mozna robic w pospiechu czy w towarzystwie telefonu komorkowego czy komputera.

Wszystkie przekazy uzyskuje w ciszy mojego gabinetu, zapisuje je w mojej magicznej ksiedze a potem przechodze do tzw. "biura" i przepisuje wszystko na czysto juz na komputer.

Jasnowidzenie to subtelna wibracja - ktora wymaga stanu tzw. Alfa - specyficznego opuszczenia wlasnego ciala i mysli i pozytywnych energii - nie mozna tego osiagnac w tworzystwie urzadzen elektrycznych.

Po kazdym moim kliencie oczyszczam moje cialo i gabinet by zachowac czystosc energetyczna.


Harmonogram, czyli jak całość wygląda
Rytualy u Marii Bucardi


Kolejnosc zdarzen:

1. Zakupienie przepowiedni tutaj przez strone.

2. W emailu z potwierdzeniem Twojego zamowienia otrzymasz dane do wplaty. Email jest wysylany automatycznie po zlozeniu zamowienia i moze zdarzyc sie tak, ze trafi do Twojej skrzynki SPAM - prosze sprawdz takze tam :-)

3. Teraz w zupelnym spokoju sprawdz wysokosc wymiany DODATKOWEJ - czyli ile pieniazkow nalezy wyslac do mnie za ta przepowiednie. W zaleznosci od sytuacji Sily Wyzsze wiedza czy wystarczy wymiana podana tutaj na stronie czy tez nalezy wyslac cos dodatkowo, gdyz moja praca bedzie wymagala jakichs szczegolnych dodatkowych dzialan - szczegoly znajdziesz tutaj na stronie - nacisnij

4. Jesli jest taka koniecznosc mozesz wyslac wymiane w ratach - prosze napisz do mnie wiadomosc - dlaczego planujesz platnosc ratalna - oraz jakie raty, jakiej wysokosci i kiedy planujesz wyslac do mnie. Otrzymasz wowczas moja akceptacje lub odmowe. Platnosc w ratach oznacza, ze przepowiednie otrzymasz dopiero po wplaceniu ostatniej raty.

5. Oplac wymiane przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykly przelew na konto - dane otrzymujesz w pierwszym emialu z potwierdzeniem zamowienia. Mozesz placic w dowolnej walucie wg kursu dnia. Kurs waluty przelicz tutaj  - http://www.money.pl/pieniadze/kalkulator/

6. Przesylasz dla mnie opis problemu i dane potrzebne do przepowiedni oraz Twoje pytania.

7. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do przepowiedni. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to moze potrwac od 3 do 15 dni zanim otrzymasz przepowiednie - w zaleznosci od ilosci zamowionych terminow i kompletu uzyskanych przekazow i odp. na Twoje pytania.

Po otrzymaniu przepowiedni mozesz dopytac o cos, jesli cos jest niejasne bezplatnie. Mozesz zadac takze zupelnie nowe pytania dodatkowe - 23 zl za 1 pytanie.


8. Jesli masz pytania, niepewnosci - prosze pytaj zanim zamowisz przepowiednie


Jesli masz ochote i czas, to mozsz sledzic mnie na biezaco na moim blogu czy na Facebook, to czesto poglebia kontakt i dziala niezwykle pozytywnie takze na prowadzone prace.

Rytualy u Marii Bucardi..


Rytualy u Marii BucardiDyskrecja - To, ze moja praca magiczna opiera sie na pelnej dyskrecji, ze zadna osoba trzecia nie ma dostepu do tych poufnych danych jest z pewnoscia dla Ciebie jasne i nie musze tego dwukrotnie podkreslac.

Rytualy u Marii Bucardi


Do wykonania przepowiedni uzywam mojego daru jasnowidzenia oraz kart tarota, kart anielskich, krysztalowej kuli i wahadelka


Przesylam moc swietlistej energii

Twoja Maria Bucardi

Rytualy u Marii Bucardi

Masz do mnie pytania w sprawie tej przepowiedni? Po prostu napisz.


Rytualy u Marii BucardiNajważniejsze jest zaufanie - zanim zamówisz wrozbe po prostu poczytaj opinie, zerknij na moje filmy by odczuć czy jestem dla Ciebie tą właściwą osobą i czy możesz mi zaufać.


Słuchaj Twojego wewnętrznego głosu.


To NIE jest przypadek, ze tutaj jestes ....Rytualy u Marii Bucardi. Rytualy u Marii Bucardi..Rytualy u Marii Bucardi. Rytualy u Marii Bucardi.. Rytualy u Marii Bucardi

 

 

Co warto o mnie wiedziećProwadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


Moje książki znajdziesz tutaj

Rytualy u Marii Bucardi
Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

Rytualy u Marii Bucardi

 

 

Ile osób już mi zaufało


 

Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - 34.125 osób

Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Opinie o produkcie Przepowiednia przyszłości, wróżba - email, jasnowidzenie - co wydarzy się w kolejnych 3 m-cach w każdej sferze życia

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 7 + 9*
16.03.2016 17:28, ocena: bardzo dobra,
Kochana Mario, bardzo dziekuje za to, ze JESTES ❤ buziaki E.
18.02.2015 22:50, ocena: bardzo dobra,
bardzo dziekuje za niezwykla wrozbe. To moje pierwsze zamowienie u Pani i juz czuje, ze zostane na zawsze :-) Z wdziecznoscia Urszula Plock
21.06.2014 19:01, ocena: bardzo dobra,
Dziekuje za wrozbe. Jest wspaniala. To co pani napisala o chwili obecnej zgadza sie jak ulal, dziekuje takze za rady aniolow i kompleksowe podejscie do mojej sytuacji. jest Pani wyjatkowa osoba o wielkim darze. Gosia
07.07.2011 11:04, ocena: bardzo dobra,
nie wiem gdzie moge umiescic moj komentarz, bo zadna z kategorii nie pasuje w 100 procentach ; ) Maria kilkakrotnie tlumaczyla rozklad moich kart jak i otrzymalam od niej male wskazowki. sposob przekazu bardzo mily, pozytywny, napawajacy dobrymi myslami...kiedys sie zdecyduje na prawdziwa wrozbe, w calosci wykonana przez Marie. polecam! M ps.jedynym minusem jest czas oczekiwania, ale wrto czekac...
12.06.2011 17:03, ocena: dobra,
Na prosbe Ewy - usunelam jej komentarze. Maria Bucardi
30.05.2011 13:09, ocena: bardzo dobra,
Kupilam u Pani Bucardi rytual Amon Ra na powrot ukochanego a wczesniej korzystalam juz 4 razy z wrozby. Rytual zadzialal i za kazdym razem wrozba sie sprawdzila i to z dokladnoscia do kilku dni, dlatego korzystalam juz tyle razy i w przyszlosci na pewno skorzystam ponownie. Uwazam, ze piekna oprawa graficzna jest tak samo wazna, jak tresc. Czytanie wrozby jest mistyczna wedrowka a obrazy pobudzaja wyobraznie. Co do magii to wierzylam w jej moc, wierzylam w to, co Pani Bucardi robi i stalo sie:-)
17.05.2011 15:44, ocena: bardzo dobra,
Wrozba dokladna, pieknie przedstawiona. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Ania
06.04.2011 17:16, ocena: bardzo dobra,
Zyczliwa, cudowna osoba. To juz 2 wrozba u pani Marii, pierwsza spelnila sie w kazdym szczegole co do dnia. Dlatego zdecydowalam sie na druga. Celujaca ocena rzeczywistosci i tym razem znow dokladna wrozba na przyszlosc z dokladnym okresleniem miesiecy. POLECAM Z CALEGO SERCA i dziekuje Pani Marii za poswiecony czas! Dziekuje takze za rytual milosny, opinie wpisze przy rytuale. Sabina
05.04.2011 17:46, ocena: bardzo dobra,
Wrozba wyczerpujaca, odpowiedzi jasne, dokladne. Piekna grafika i mnostwo ciepla, zaangazowania i dobra. Polecam i na pewno skorzystam w przyszlosci. Beata
17.03.2011 15:16, ocena: bardzo dobra,
W chwilach zwątpienia i niepewności zawsze mogę liczyć na panią Bucardi. Korzystam z jej rad od ponad pół roku i jestem zachwycona!!!Nie ma pojęcia skąd to wszystko wie ale jest fenomenalna, ciepła i konkretna.
02.03.2011 18:29, ocena: bardzo dobra,
Sprawdzila sie! Nie wiedzialam, ze mozna tyle ujrzec w kartach. Skad pani to wszystko wie? z pozdrowieniem Anka
07.12.2010 18:17, ocena: bardzo dobra,
Obszerna, wyczerpujaca. Polecam
18.10.2010 15:15, ocena: bardzo dobra,
Bardzo pozytywna energia! Wrozba dopracowana w kazdym szczegole. Widac, ze Pani Bucardi wlozyla w nia wiele pracy. Polecam Grazyna
03.10.2010 14:45, ocena: bardzo dobra,
Trafna wrozba! Skad Pani to wiedziala?? Weronika
02.08.2010 16:37, ocena: bardzo dobra,
Wrozba bardzo trafna - sprawdzila sie do tej pory w 99 procentach. Przepiekna grafika, po prostu wedrowka w swiat magi... Polecam I.H.

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 7146