AMETYST - DO TWORZENIA 1 L - ŚWIETLISTEJ WODY DO PICIA - ZESTAW AMETYSTÓW OD MARII BUCARDI

Namaste Moi Kochani, po jednym z moich ostatnich filmów, prosiliście mnie o zestawy kamieni naturalnych - z gwarancją pochodzenia, odpowiedniego przechowywania, naturalności, kamienie czyste do tworzenia wody do picia. Tutaj zestaw 150 g naturalnych kwarcy różowych - do tworzenia 1 l wody. Po zamówieniu otrzymujesz zestaw gotowy do użycia. Zestaw NIGDY nie traci swojej mocy, jeśli jest odpowiednio przechowywany z daleka od telefonów komórkowych, gniazdek elektrycznych, czy urządzeń elektroniczny

 1. nr katalogowy: ametyst
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

261,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis AMETYST - DO TWORZENIA 1 L - ŚWIETLISTEJ WODY DO PICIA - ZESTAW AMETYSTÓW OD MARII BUCARDI

Namaste Moi Kochani, po jednym z moich ostatnich filmów, prosiliście mnie o zestawy kamieni naturalnych - z gwarancją pochodzenia, odpowiedniego przechowywania, naturalności, kamienie czyste do tworzenia wody do picia. Tutaj zestaw 150 g naturalnych ametystów - do tworzenia 1 l wody.

Sposób użycia omawiałam dla Was w moich filmach, tutaj jeszcze dla przypomnienia:

 • należy przygotować czysty szklany dzbanek, najlepiej przezroczysty. Można na nim namalować symbole miłości, dobra, światła , np. serce lub napisać wyrazy, które są dla Was ważne - miłość, spełnienie, szczęście, zdrowie ...
 • zestaw kamieni myjemy delikatną szczoteczką pod zimną wodą - bez dodatku środków i wkładamy do dzbanka.
 • zalewamy dobrą wodą, niegazowaną! Pozstawiamy na kilka godzin lub na noc.
 • Pijemy małymi łyczkami przez cały kolejny dzień.
 • Zapisujemy w naszym zeszycie kiedy zaczęliśmy i na końcu dnia, wszystko to, co zauważylimy. Tak, by obserwować jak cudownie zmienia się nasz organizm.
 • Po miesiącu robimy przerwę i zmieniamy kamienie na inne np. ametyst

Po zamówieniu otrzymujesz zestaw gotowy do użycia. Zestaw NIGDY nie traci swojej mocy, jeśli jest odpowiednio przechowywany z daleka od telefonów komórkowych, gniazdek elektrycznych, czy urządzeń elektronicznych. Kamienie raz w miesiącu myjemy pod zimną wodą i wystawiamy na 1 h na słońce lub kładziemy pod duże drzewo - by odnowiły swoją moc.

Zestawy przed wysyłką przygotowuję osobiście, oczyszczam, zabezpieczam na czas podróży, by doszly czyste i pełne światła.


Czakry, na które działa: piąta, szósta i siódma czakra

Organy, na które działa: Ametyst pobudza produkcję hormonów. Dostraja system gruczołów wydzielania wewnętrznego i przemiany materii. Wzmacnia organy wydalnicze i system odpornościowy. Jest wielkim czyścicielem krwi. Ametyst może złagodzić fizyczny, emocjonalny i psychiczny ból lub stres. Może też zablokować strefy geopatyczne. Łagodzi bóle głowy i uwalnia napięcia. Kamień ten zmniejsza zasinienie, leczy rany i pomaga eliminować obrzęk. Chroni też przed utratą słuchu. Leczy nierównowagę systemu pokarmowego i oddechowego. Pomaga w chorobach skóry, zaburzeniach komórkowych i równowagi przewodu pokarmowego. Korzystnie wpływa na jelita, gdzie reguluje florę jelitową, usuwa pasożyty i poprawia absorpcję wody. Ametyst leczy bezsenność i zapewnia spokojny sen. Na najwyższym poziomie Ametyst utrzymuje równowagę między ciałem fizycznym, psychicznym i emocjonalnym, a także zapewnia im więź. Oczyszcza aurę i przemienia negatywną energię. Pobudza aktywność szyjnej czakry i czakry koronnej. Ametyst może stabilizować stan psychiczny.

Ametyst jest bardzo mocnym kamieniem, z ogromną ochronną siłą, jest obdarzony wysokimi duchowymi wibracjami.


Właściwości:

Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.


Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy. Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony.


Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego - również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji.

Ametyst wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Łagodzi bóle głowy i migreny.
•    Pomaga w bezsenności - zapewnia zdrowy i spokojny sen.
•    Sprzyja pozbywaniu się urazów psychicznych oraz łagodzi objawy chorób o podłożu nerwowym.
•    Reguluje przemianę materii.

Z moca miłości Wasza Maria Bucardi

Opinie o produkcie AMETYST - DO TWORZENIA 1 L - ŚWIETLISTEJ WODY DO PICIA - ZESTAW AMETYSTÓW OD MARII BUCARDI

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 0 + 5*
07.11.2017 21:55, ocena: bardzo dobra,
Są  to moje ulubione kamienie. Wodę  z nich nie tylko piję,  ale dodaję kilka kropel do wszystkiego co możliwe do spozycia,  do herbaty, do sałatek,  do zup. Z intencją miłości prosto z serca. Mam wrażenie, ze wszystko smakuje lepiej. Ja sama odczuwam kilka korzyści fizycznych. Od kiedy piję tę wodę jestem też  spokojniejsza, wystarczy kilka dni przerwy a zauważam różnicę.

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 2203