Rytuał ochronny - przekaz energii Archanioła Michała - 19.11.2015 godzina 22.00 - 23.00

Brak wolnych miejsc! Jeśli potrzebujesz ochrony dla siebie, dziecka, rodziny przed złymi ludźmi, wampiryzmem energetycznym, negatywną energią, niepowodzeniem, czarną magią, urokiem, demonami. Jeśli potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, to energia Archanioła Michała otoczy Cię niebieskim płaszczem i ochroni przez kolejne miesiące. Jeśli czujesz jakiekolwiek zagrożenie, chcesz uwolnić sięod złych myśli, mroku, ciemności. Energia chroni Cię przed kradzieżą siły, mocy i odwagi.

 1. nr katalogowy: rytuał ochronny
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

300,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Rytuał ochronny - przekaz energii Archanioła Michała - 19.11.2015 godzina 22.00 - 23.00

 

Niestety już brak wolnych miejsc!!!

Aktualnie można zamówić tylko talizman.

 

 

Rytuał anielski niebieskiego promienia ochrony.

Przekaz energii Archanioła Michała przez

Marię Bucardi następuje

19 listopada 2018

godzina 22.00 - 23.00 czasu polskiego

 

 

Dla kogo jest ten rytuał:

 • Dla każdej osoby, która potrzebuje ochrony (także dla własnego dziecka lub rodziny). Ochrony przed złą, negatywną energią ludzi, miejsc, dusz, istot, demonów. Rytuał idealnie chroni przez kilka miesięcy przed zawiścią, nienawiścią, zazdrością, urokiem, zlym okiem, wapiryzmem energetycznym, kradzieżą energii.

 • Rytuał jest idealny dla okresu panowania Ciemności, który rozpoczyna się od Samhain 31.10 i trwa aż do 21.12 do śwęta światła.

 • Rytuał anielski nie ma nic wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, jest idealny dla osoby wierzącej każdej religii, bazuje na kontakcie z Aniołami - Istotami światła.Jak wziąć udział:

 

 • Wystarczy zamówić rytuał, wysłać wymianę w całości lub w ratach (cena rytualu) tak, by całość doszła do 19.11.2018.

 • Po opłaceniu rytuału otrzymasz potwierdzenie wpłaty i tym samym masz pewność, że bierzesz udział w rytuale. Wyślij na mój adres email [email protected] Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, jeśli masz - także zdjęcie i opis sytuacji w której potrzebujesz ochrony.

 • Przed rytuałem otrzymasz dodatkowo moje potwierdzenie i wskazówki co możesz zrobić dodatkowo zaraz po rytuale, by maksymalnie wykorzystać jego energię.

 • W czasie rytuału 19.11.2018, godzina 22-23.00 czasu polskiego nie robisz nic innego, jak tylko koncentrujesz się na energii, którą do Ciebie wyślę.Możesz w tym czasie siedzieć, leżeć lub wybrać się na spacer na łono Natury lub do ogrodu.

 • Wskazówki, ktore możesz wykonać dodatkowo - robisz przed rytuałem i ewentualnie do 3 dni po nim.

 • W tym rytuale nie potrzebujesz żadnych świec, kadzideł czy innych.

 • Ilość miejsc ograniczona.
Co warto o mnie wiedziećProwadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Niech pozytywne energie będą z Tobą każdego dnia

Twoja  dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA)

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem

Co miesiąc w pełnię ksieżyca prowadzę

Rytuały dla Matki Ziemi - więcej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczna Oaze

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/


Moje książki znajdziesz tutaj

Rytualy u Marii Bucardi
Moje filmy bezpłatne dla Ciebie na YouTube

Rytualy u Marii Bucardi

 

Ile osób już mi zaufało


 

Moi stali Widzowie na YouTube - 10.125osób

Moi Znajomi na Facebook - ponad 5.000 osób

Ile wyświetleń mają moje filmy na Youtube - 1.344.832

Osoby, które lubią moją stronę na Facebook - ponad 10.000 osób

Moi Znajomi na google plus - 4.485 osób

Ilość odwiedzin na google plus - 2.593.191

Ile osób subskrybuje mojego bloga - 40.102 osób

Copyright 2002-2018 by dr h.c. Maria Bucardi of Angel Studies, CCU Institute (USA) - kopiowanie treści, nazw i grafiki zabronione.

Nazwa, opis są objęte moim pełnym prawem autorskim. Jestem weganką i stosuję tylko wegańskie materiały (opakowania, dodatki, kadzidła itp).


Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą. Książki wysyłamy na cały świat. Korzystanie z tej strony jest automatyczną akceptację naszego Regulaminu, jeśli nie akceptujesz naszego regulaminu musisz opuścić tą stronę.

Opinie o produkcie Rytuał ochronny - przekaz energii Archanioła Michała - 19.11.2015 godzina 22.00 - 23.00

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 7*
28.09.2016 23:36, ocena: bardzo dobra,
Jak zawsze wszystko co związane z pracami magicznymi Marii również i to magiczne spotkanie pełne dobrej energii, mocy i oczyszczenia. Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt, wyjaśnienia jasne i czytelne, cierpliwość budząca zachwyt. Dziękuję. Edi
27.02.2016 15:29, ocena: bardzo dobra,
Kochana Mario, Mam tez pewne spostrzeżenia co do rytuału ochronnego z Archaniołem Michałem przeprowadzonym 19.11.2015r. Widzę bardzo dużo pozytywnych zmian. Dodatkowo odczuwam niezwykle silne działanie talizmanu, który cały czas noszę, czyli turmalinu Schorl. Od tego czasu w ogóle nie odczuwam negatywnych energii lub inaczej - obserwuję je, ale one mnie nie dotykają, nie dotyczą. Krążą gdzieś w przestrzeni, ale mnie nie dosięgają. B.
22.11.2015 00:09, ocena: bardzo dobra,
Cudny rytuał i jak się okazało - bardzo mi potrzebny. Działa potężnie, odcina wrogie energie błyskawicznie i od razu wprowadza na nowe tory: myślenia, działania, życia. Miałam uczucie, jakby trąba powietrzna porwała mnie, potrząsnęła, a potem spokojnie postawiła na ziemi. Czuję wielką zmianę! Dziękuję, Mario!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 3660