MAGIA - biała i czarna magia. Magia świec, kolorów i kamieni szlachetnych

Książka roku 2007! - DRUKOWANA Tytuł książki: "Magia" - biała i czarna magia - rytuały magiczne - rytuały miłosne - rytualy bogactwa - rytualy ochronne - magia zapachów - magia świec - magia kolorów - magia kamieni szlachetnych autor: Maria Bucardi ISBN książki: 978-83-928896-1-8 Ilość stron: 83 Książka drukowana - bardzo piękna, łączona ręcznie, pieczęcie magiczne...

 1. nr katalogowy: 858644451
 2. waga produktu: 1 kg
 3. status produktu: dostępny od ręki
 4. stan produktu: nowy

39,80 zł

produkt niedostępny

dostawa od 16,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis MAGIA - biała i czarna magia. Magia świec, kolorów i kamieni szlachetnychKsiążka roku 2007! - DRUKOWANA

Tytuł książki:
"Magia" 
- biała i czarna magia
- rytuały magiczne
- rytuały miłosne
- rytualy bogactwa
- rytualy ochronne
- magia zapachów
- magia świec
- magia kolorów
- magia kamieni szlachetnych

autor: Maria Bucardi

ISBN książki: 978-83-928896-1-8       

Ilość stron: 83

Książka drukowana - bardzo piękna, łączona ręcznie, pieczęcie magiczne. Idealna na oryginalny prezent. Okładki z papieru czerpanego ręcznie.Cena:
książki na płycie CD:        39,80

,


Recenzje Czytelników:

Barbara M. z Lublina: Polecamgorąco wszystkim których interesują sprawy nie z tego świata, książkajest bardzo przystępnie napisana, każdy znajdzie w niej coś ciekawego ipomocnego...:)

Agnieszka: Książka bardzo mnie zaciekawiła, przezytałam ją jednym tchem. Polecam każdemu kto chciałby odrobinę poczuć magii.

Kasia S.: SzanowniPaństwo.Książka Marii Bucardi pt:"Magia"jest napisana bardzoprzejrzyście i zrozumiale. Słowem-dostępna w swej treści dla każdegoczytelnika.Jednocześnie niezwykle bogata treść umożliwiająca nabyciewiedzy w dziedzinie magii-świata tak fascynującego i niezwykłego!Dziękitej,ze książce zdobywamy wiedzę nie tylko na temat kamieniszlachetnych,znaczenia kolorów świec,zastosowania kadzidełek iznaczenia ich zapachów w różnych rytuałach,wprowadzenia afirmacjiniezwykle skutecznych przy systematyczności ich praktykowania,ale takżemożliwości przeprowadzania magicznych rytuałów w zależności od naszychpotrzeb. Rytuały te wprowadzają nas w świat magii i towarzyszą temuniesamowite,niepowtarzalne emocje!Polecam!przeczytanie książki"Magia",która daje nam wiele cennych wskazówek,a tym samym wnosi wielepozytywnych zmian do naszego zycia.Pozdrawiam.

Mariusz U.: Wksiążce Marii Bucardi "Magia - ... biala i czarna magia" znajdzieszwiele cennych informacji na temat magii kamieni szlachetnych,talizmanów, afirmacji, kadzidełka innych. To świetna lektura dlapoczątkującego magika. Polecam dla wszystkich osób, które dopierozaczynają interesować się magią.

Joanna A.:"Magia - ... biala i czarna magia" to wstęp do świata czarownic.Interesujący wykaz najważniejszych informacji magicznych. Prosty iprzystępny język. Wartościowa pozycja dla każdego!

Aneta W.: W"Magii" pani Bucardi zawarła wykaz najważniejszych rytuałów magicznych,które można stosować bez obaw i strachu o konsekwencje. Dodatkowo wykaznajważniejszych kamieni szlachetnych, rytuałów magicznych  z zakresumagii miłości i magii bogactwa i kariery. Wspaniała książka!

Hania O.: Wyrazy uznania dla Pani Bucardi! "Magia - ... to piękna grafika, jasny tekst i sumiennie przygotowane informacje.

Katarzyna F.: Istnieje wiele książek na temat magii, wszystkie są ważne i dobre, ale pozycja Pani Bucardi wyróżnia się z tłumu.

Irena E.: Książka bardzo dobra. Rytuał ochronny działa!

Zofia Ch.: odlat interesuje mnie moc i działanie kamieni szlachetnych, w książceMarii Bucardi pt.“Magia“ znalazłam interesujące zestawienie, które napewno wykorzystam. Zainteresowało mnie także kadzidełko oczyszczające imam zamiar wypróbować je jeszcze w tym tygodniu.

Jakub T.: Polecam rytuał na odzyskanie siły. Wypróbowałem.

Grażyna O.: PaniMario, mam już wszystkie Pani książki. Zdecydowałam się wreszcie kupićkarty Tarota i spróbować. Dziękuję za szczegółowe instrukcje. Zniecierpliwością czekam na kolejne Pani książki.

Stanisława J.: będącosobą wychowaną w bardzo religijnej rodzinie podchodziłam do magii zestrachem. Rok temu spotkałam Panią Marię Bucardi, która otworzyła mioczy na wiele życiowych kwestii. Teraz wiem, że magia może też byćpozytywna i zmienić Twoje życie na lepsze i piękniejsze!

Tomek A.: MariaBucardi chciałaby naprawić cały świat. Pani Mario, niech się Paniopamięta i przestanie uczyć zwykły motłoch magii!!! Szkoda Pani cennegoczasu.

Oliwia B.: Wiem,można nauczyć się czarów i wróżenia, ale pani Bucardi odbiera chlebwielu wróżkom! Jeśli każdy sam rozłoży sobie karty to ile wróżek stracipracę i źródło utrzymania :-)

Renata L.: Nawstępie pragnę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat książkipt: "Magia - biała i czarna magia" autorstwa Marii Bucardi. Książka ta
jest pierwszą z książek Pani Marii opublikowanych, która od razuprzypadła mi do gustu a którą pochłonęłam jednym tchem. Nie mogłamoderwać się od jej lektury dopóki nie przeczytałam całej jej treści. Pozapoznaniu się z jej całą treścią stwierdziłam, że zawiera wstęp dodziedziny, która mnie fascynuje, intryguje i chciałabym poszerzaćchociażby do wykorzystania we własnym zakresie. Książka ta jestnapisana w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Zawiera kompedium wiedzyzzakresu bialej, czarnej i szarej magii. W książce możemy zaczerpnąćinformacji na temat: kamienii szlachetnych - bardzo ciekawa,fascynująca i kolejna dziedzina a także wstęp do...mineraologii ilitoterapii. Zawiera również podstawowe informacje na temat świec,kolorów, ich wpływ i znaczenie dla życia oraz podstawowe rytuały, jakna przykład magiczny krąg. Ponadto książka zawiera w bardzowyczerpujący sposób opisany metodę stosowania afirmacji. Niewątpliwieksiążka ta jest wspaniałym wstępem do świata magii. Serdecznie polecamwszystkim zainteresowanym tą dziedziną życia.

Maria R.: o prostu brak mi słów... Przeczytałam książkę jednym tchemi...wciąż mi mało. Zagłębiając się w lekturze miałam wrażenie, żeautorka jest tuż obok mnie i kroczek po kroczku wprowadza mnie wtajemniczy świat magii. To cudowne przeżycie. Z całą pewnością sięgnępo kolejne pozycje.
Pozdrawiam ciepło :)Spis treści:


Wprowadzenie
Kilka słów na mój temat
Krótka historia mojego życia
Kilka słów na wstępie
Rozdział I - Biała i czarna magia
- Biała magia
- Czarna magia
Rozdzial II - Bezpieczne rytuały magiczne
do samodzielnego stosowania
- Afirmacje
- Talizman
- Rytuał relaksujący/medytacyjny
- Rytuał bogactwa
- Magiczny krąg
- Rytuał ochronny
- Rytuał na zmiane sytuacji złej na dobrą
- Rytuał w celu otrzymania proroczych snów
- Rytuał w celu znalezienia miłości
----- Kąpiel różana
- Rytuał na ożywienie związku
- Rytuał na rozbudzenie strony seksualnej związku
- Rytuał na odzyskanie siły
Rozdział III - Świece (kolory, znaczenie, wykorzystanie)
Rozdział IV - Kamienie szlachetne
(alfabetycznie, znaczenie, wykorzystanie)
- Kamienie szlachetne dla znakow Zodiaku
- Rytuał oczyszczania kamieni szlachetnych
Rozdział V - Kadzidelko/Kadzidlo
- Mieszanki do kadzidelka
- Lista wybranych ziół i ich działanie w trakcie spalania w kadzidełku
Rozdział VI - Kolory
Słowo na zakończenie
Podziękowania
Kurs magii słowo wstępne
Talent magiczny

Opinie o produkcie MAGIA - biała i czarna magia. Magia świec, kolorów i kamieni szlachetnych

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 2 + 1*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Do wszystkich krajów - 16,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 3910