Pomoc dla Magicznej Oazy - dowolnej wysokości

Nawet 1 zł to Twój maleńki wkład w ochronę istot zagrożonych wyginięciem. Oaza to przemiany pustyni w ogród i las tropikalny. Tutaj każda istota ma swoje miejsce i schronienie. Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny pomóż tworzyć Oaze i weź udział w bezpłatnym rytuale dla naszej planety Matki Ziemi.

 1. nr katalogowy: Twoj datek na Oaze
 2. jednostka miary: szt.
 3. stan produktu: nowy

cena: bezpłatnie

produkt niedostępny

dostawa od 0,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Pomoc dla Magicznej Oazy - dowolnej wysokości

To Twój datek na Magiczna Oaze o dowolnej wysokości. Nawet 1 zł to Twój maleńki wkład w ochronę istot zagrożonych wiginięciem.

 

Dlaczego powstała Magiczna Oaza

 

 


Strona Magicznej Oazy

 Przesłanie
Gdy zapada zmrok i słońce chowa się za horyzontem, niektóre kwiaty dopiero otwierają swoje główki, wabiąc rajskim zapachem nocne motyle i inne Istoty. Bądź dla innych światłem w ciemnościach Nocy. Niech zabłąkane stworzenia i istoty potrzebujące Twojej pomocy przybędą do Ciebie. Utulą się w Twoich ramionach. Niech Twój kawałek Magicznej Oazy, będzie takim cudownym miejscem nadziei, ratunku i schronienia dla Istot zagrożonych wiginięciem. Twój kawałek w magicznym Ogrodzie opatrzony Twoim imieniem, wypełniony Twoją energią, Twoje miejsce na planecie Ziemi.

 

Dbaj o Twoje miejsce w Magicznym Ogrodzie i o Istoty, które znalazły w nim schronienie. Myśl o tym miejscu, telepatycznie przesyłaj energie dla Twojego drzewa i innych Twoich roślin i stworzeń. I pamiętaj o tym, że możesz pomóc innym stworzeniom jeśli sama/sam bądziesz w harmonii. Dlatego często odwiedzaj telepatycznie Oaze. Utul się do Twojego drzewa, obseruj Istoty, które schroniły się w Twoim kwałku magicznego ogrodu i czuj jak wysyłają Ci swoją wdzięczność i Miłość w odpowiedzi za Twoje serce i stworzenie tego miejsca dla nich.

 

Rośliny, zwierząta i inne Istoty potrzebują Ciebie. Potrzebują Twojej pomocy i nowego miejsca tutaj w Oazie, miejsca, które stworzysz przy pomocy Twojego datku i Twojego zaangażowania.

 

To Ogród Miłości i schronienie. To Twój Ogród. Tutaj możesz wędrować, odpoczywać i dzielić się miłością z mieszkańcami i zawsze drzwi Magicznej Oazy są i będą dla Ciebie otwarte. Nawet, gdy jesteś daleko stad to możesz usiąść w ciszy. zamknąć oczy i przenieść się w myślach tutaj do Twojej Oazy.


W imię Miłości dla Istot zagrożonych wiginięciem Twoja Maria Bucardi

 

To Ty dajesz im dom i możliwość przetrwania

 

 

Opinie o produkcie Pomoc dla Magicznej Oazy - dowolnej wysokości

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 7 + 3*
22.03.2013 11:10, ocena: bardzo dobra,
Moja Kochana Mario, w podziękowaniu za Twoją pomoc i porady wysyłam datek na Oaze, niech rozwija się i rośnie pod Twoim czułym okiem. śledzę bloga i cieszę się z każdej nowej rośliny, która sadzisz także w moim imieniu. pozdrawiam i dziękuję Bogu, że Cię spotkałam Agata

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Wysyłka bezpłatna - 0,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 5522