Shiva Lingam - UNIKAT- boska energia - święty kamień - magiczny i niezwykly 30 x 13 mm

Sprzedany - wyślij zapytanie o podobny produkt -Tylko 1 sztuka ze zdjęcia, otrzymujesz dokładnie ten kamień, dlatego wybierz sercem. Shiva Lingam jest manifestacją energii stworzenia, a jego kształt reprezentuje siłę Siwy. Jest emanacją energii sprawczej. Natomiast jego barwy i wzory na nim symbolizują energię żeńską. Harmonijne przenikanie się męskiej i żeńskiej energii w Lingamie sprawia, że oddziaływując na siebie wzmacniają się i tworzą swoisty generator energii, który wykorzystywany jest

 1. nr katalogowy: shiva2
 2. jednostka miary: szt.
 3. waga produktu: 0.15 kg
 4. status produktu: zapytaj o produkt
 5. stan produktu: nowy

60,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 16,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Shiva Lingam - UNIKAT- boska energia - święty kamień - magiczny i niezwykly 30 x 13 mmShiva Lingam to święty kamień Indii. Przez litoterapeutów uważany jest za kamień mocy. Ma falliczny lub owalny kształt. Bywa w barwach brązu, kawy z mlekiem, szarych i mieszanych.

 

Kamienie Shiva Lingam pochodzą z rzeki Narmada ze środkowo-zachodniej części Indii. Zbiera się je tylko w porze suchej, kiedy wody rzeki opadną. Zajmuje się tym zaledwie kilka rodzin, które z pokolenia na pokolenie przekazują sobie wiedzę, jak i gdzie można znaleźć najpiękniejsze i posiadające najwięcej energii okazy. Kamienie te są specjalnie wygładzane i polerowane, by odsłonić niepowtarzalne wzory na każdym z nich. Geolodzy twierdzą, że tak oryginalne wzory Lingamy zawdzięczają tlenkowi żelaza, który w dużych ilościach znajduje się na dnie rzeki.

 

Punktowe nagromadzenie się tych minerałów na tym obszarze jest najprawdopodobniej wynikiem uderzenia meteorytu. Teorię geologów potwierdzają miejscowe legendy o meteorycie, który uderzył w ziemię niedaleko źródeł rzeki. Legendy głoszą też, że każdy człowiek ma swojego Shiva Lingama i w odpowiednim momencie, w czasie próby, zwątpienia lub kiedy będziemy go potrzebować, kamień trafi do nas i zharmonizuje naszą energię oraz doprowadzi do stanu równowagi.

 

Według starych przekazów Shiva Lingam jest manifestacją energii stworzenia, a jego kształt reprezentuje siłę Siwy. Jest emanacją energii sprawczej. Natomiast jego barwy i wzory na nim symbolizują energię żeńską. Harmonijne przenikanie się męskiej i żeńskiej energii w Lingamie sprawia, że oddziaływując na siebie wzmacniają się i tworzą swoisty generator energii, który wykorzystywany jest w uzdrawianiu, oczyszczaniu i medytacji.

 

Kamień ten związany jest z czakrą serca. Wzmacnia w nas wszystko co najlepsze, przepełniając boską miłością. Pomaga w przepracowywaniu urazów, pozwala wybaczyć i wejść na nową, nieobciążoną zaszłościami drogę. Noszony bezpośrednio na ciele wzmacnia serce i chroni przed ingerencją negatywnych wibracji i obcych bytów.

Zawarta w nim energia uspokaja i wycisza, dlatego zalecany jest dla osób znerwicowanych, podatnych na stres a przez to osłabionych i narażonych na infekcje.

Podczas medytacji działa jak kanał, przekazując nam kosmiczne wibracje. Rozbudza także zdolności paranormalne i wyostrza intuicję.

 

W Indiach Shiva Lingamy były przekazywane z pokolenia na pokolenie, od mistrza do ucznia, niosąc ze sobą dobroczynną energię, harmonię ducha i umysłu. Te stany i doznania możemy dzięki nim osiągnąć także współcześnie. Shiva Lingamy są bardzo pomocne i polecane przez litoterapeutów w czasach przemian i transformacji. Do medytacji i uzdrawiania wskazane są kamienie mieszczące się w dłoni. Natomiast by oczyścić i zharmonizować energię mieszkania, domu lub miejsca pracy zaleca się większe okazy.

 

Bóg Shiva, znany także jako „Bóg bogów”, jest najprawdopodobniej najczęściej czczonym bogiem Indii. Indyjskie bóstwa są wielbione na wiele sposobów, a Shiva jest jedynym bogiem ubóstwianym pod postacią Lingama (penisa). zarówno Shiva jak i Lingam są cenieni jako stwórcy świata. Shiva lingam występują w wodach świętej rzeki Narmada niedaleko źródła w Madhya Pradesh - górskiej prowincji na północny wschód od Bombaju w Indiach. Są kamieniami obdarzonymi ogromną energią. Ponieważ reprezentują siłę, stwarzanie i powodzenie, od wieków były bardzo czczone i używane do celów kultowych i rytualnych. Shiva lingam ze swej natury posiadają szczególną formę i zabarwienie. Te kamienie w kształcie kolumn, jaj lub żołędzi nazywa się LINGAMAMI. Uważa się, że symbolizują one, a nawet bezpośrednio reprezentują w Indiach najczęściej czczonego boga – Shivę, Transcendentną Istotę, Boga Żywego, Boskie Istnienie, Świadomość i Szczęście.

 

Według Skanda Purana, starożytnych hinduskich tekstów, lingamy przedstawiają wszechobecną przestrzeń, w której cały wszechświat nieustannie podlega procesom tworzenia i destrukcji. ze względu na wyraźnie falliczny kształt lingamów, inni uznają je za symbol siły, z której powstaje życie. Hindusi wierzą, że miliony lat temu meteoryt zderzył się z ziemią w miejscu obecnego źródła rzeki. Wytworzone w wyniku zderzenia ciepło spowodowało stopienie się meteorytu z otaczającymi skałami.

 

Przez wieki przepływająca przez ten obszar rzeka obmywała powstałe w ten sposób kamienie nadając im szczególny owalny kształt. Ich unikatowa forma znacznie różni się od normalnie występujących w korycie rzeki cieńszych i bardziej płaskich kamieni. Kamienie występujące w tym miejscu napełniają się dodatkowo bardzo silnymi uzdrawiającymi energiami. Ciekawe, że podobne właściwości wykazują grube ziarna piasku z Narmady – w kolorach lingamów!

 

Stopień twardości lingamu jest zbliżony do stopnia twardości szmaragdu. Widoczne na kamieniu czerwone ślady są cząsteczkami meteorytu (odpowiadają żeńskiej energii, która pobudza męską siłę do działania). Ślady mogą występować w wielu formach, począwszy od małych punkcików do szerokich, biegnących dookoła całego lingamu wyraźnych smug. Uważa się, że sprzyjają duchowemu rozwojowi. Fizyczne właściwości Narmadeshavara (Shiva) Lingamu - zarówno materiał, z którego powstał, jak i jego kształt - czynią z niego nadzwyczajny akumulator wibracji i mocy. Stwierdzono, że osoby, które zetknęły się z tym kamieniem, odczuły jego siłę przyciągania oraz doświadczyły jego uzdrawiającej energii. NIE MA DWÓCH TAKICH SAMYCH KAMIENI !

 

Raz w roku, po długiej porze suchej i tuż przed rozpoczęciem pory monsunowej, kiedy poziom rzeki jest najniższy, ludzie schodzą w koryto rzeki i wyciągają kamienie z wody. Niektóre z nich są bardzo duże. Mogą osiągać wysokość dorosłego człowieka. Później kamienie te są ręcznie polerowane i w celu wzmocnienia uzdrawiających właściwości, zabiera się je do świątyni, gdzie napełniane są energią praniczną podczas odprawianych tam modłów. Do Madhya Pradesh przybywają osoby medytujące, uprawiające jogę, dhyanę czy tantrę.

 

Osoby te przepełnione są miłością do wszelkiego stworzenia. Wykorzystują one ten specjalny kamień, aby uzyskać sidhi – szczególną formę siły i pragnienia. Stąd kamień ten postrzegany jest jako źródło spirytualnej energii, która również w dzisiejszym świecie ma ważne i nieodzowne znaczenie. Podczas medytacji lingam łączy z pierwiastkiem boskim. Może także wspomagać eksterioryzację. Shiva lingam przykładany do mostka na wysokości grasicy wzmacnia cały układ immunologiczny człowieka. Nie można go jednak przewiercać, ani przyklejać do niego żadnych uchwytów. Musi być ujęty w specjalny oplot z drutu miedzianego.

 

Twój talizman zostanie naenergetyzowany i połączony z Tobą przez Marię Bucardi, po zakupie podaj Twoją datę urodzenia.


Opinie o produkcie Shiva Lingam - UNIKAT- boska energia - święty kamień - magiczny i niezwykly 30 x 13 mm

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 3 + 9*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Do wszystkich krajów - 16,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przelewem
 2. płatność PayPal
 3. płatność Tpay.com

Dane kontaktowe

 1. sklep: Magiczny Swiat Powered by Omen Sententia LLC
 2. telefon: (0) 995591755796
 3. tel. komórkowy:
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 1661